Zdraví

Pošlite nám svoj recept

Nástrahy kúpalísk

Vydáno: 18. 03. 2019
Pri návšteve kúpaliska musíme dávať pozor na mnohé nástrahy, ktoré nám tieto miesta oddychu pripravujú.
viacej

Cvičte paměť!

Vydáno: 17. 03. 2019
Paměť je nedílnou součástí našeho JÁ a nedokážeme si představit bez ní žít. Koho by ale napadlo, že i o paměť je třeba se starat a pořádně ji trénovat. Přinášíme pár triků, jak na to!
viacej

Tai-chi

Vydáno: 16. 03. 2019
Bojové umění, cvičení, tanec. Pro jeho ladné a plynulé pohyby ho pozná snad každý. Co se však za tímto pojmem doopravdy skrývá, jaká je jeho podstata a význam, čím nás může obohatit?
viacej

Astma striehne v každom veku

Vydáno: 15. 03. 2019
Poznáte niekto ten ťaživý pocit na prieduškách doprevádzaný sťaženým dýchaním a návalmi piskľavého kašľa? Ak áno, s najväčšou pravdepodobnosťou tiež patríte do početnej skupiny ľudí, ktorí musia so svojím dychom pravidelne zápasiť. Raz je dobre, inokedy sa nedá spraviť ani rýchlejší krok...Tom tkvie zákernosť astmy.
viacej

Sůl nad zlato - lampa s ozdravnými účinky

Vydáno: 14. 03. 2019
V době, kdy jsme obklopeni elektrickými přístroji, které používáme doslova na každém kroku, si sotva uvědomujeme, že tyto nástroje každodenní potřeby nám mohou přinášet nejenom užitek. A na tuto problematiku se v následujícím článku blíže podíváme.
viacej

Roiboos čaj vhodný pre cukrovkárov

Vydáno: 13. 03. 2019
Roiboos je čajom pochádzajúcim z južnej Afrike, ktorý si za posledné roky získal v našich zemepisných končinách veľkú obľubu. Odporúča sa ako skvelý preventívny liek proti mnohým chorobám, alergiám a iným zdravotným ťažkostiam, vďaka čomu si získal pozornosť lekárov a vedcov, ktorí hľadajú a ozrejmujú jeho široké blahodárne účinky na náš organizmus. V posledných rokoch sa o ňom často dozvedáme ako o čaji vhodnom pre diabetikov. Prečo je tomu tak?
viacej

Může z vás být vodák?

Vydáno: 12. 03. 2019
Oprašuji loď a zároveň čísla přátel vodáků. Je to tak, další sezóna a další řeky čekají. Proč jezdí lidé na vodu? Máte dojem, že pro vás není výlet na lodičce zajímavý? Nebo je příliš nebezpečný? Ale když už se rozhodnete jet: kam se dá jet a proč? Co je potřeba? Jací jsou vodáci a co je na vodáctví to hlavní?
viacej

Nezapomínejte se usmívat

Vydáno: 11. 03. 2019
Muži se usmívají méně než ženy. Zprvu to může vypadat podivně, ovšem vědecké výzkumy to potvrzují.Co možná ještě nevíte o tak běžné součásti života, jakým úsměv bezesporu je?
viacej

Ako chrániť svoje srdce?

Vydáno: 10. 03. 2019
Hoci sa mnohí ľudia obávajú nádorových ochorení, neuvedomujú si, že oveľa častejšie ich zvykne zrádzať práve vlastné srdce. A pritom to, či bude fungovať tak ako má po dlhú dobu je predovšetkým v našich rukách. Viete ako sa oň správne postarať?
viacej

Ako zatočiť s herpesom

Vydáno: 09. 03. 2019
Veľa ľudí berie herpes len ako kozmetickú vadu, ale je to v skutočnosti vírusové ochorenie. Stačí, že sa vám urobí raz a máte tento vírus v sebe po celý život. Neexistuje proti nemu žiadne očkovanie alebo lieky, len sa s tým zmieriť. Môžete však urobiť maximum preto, aby vám samotný herpes „nevyklíčil“.
viacej
 
 
PRIHLÁSIŤ SA REGISTROVAŤ SA
Zvetsit pismo Vychozi velikost pisma Zmensit pismo
Přidejte se k nám na Facebooku Odporučiť známemu