Zdraví

Pošlite nám svoj recept

Rýže je ideální pro štíhlou linii

Vydáno: 29. 12. 2019
Blíží se léto a mnozí se děsí obléknout se do plavek. Ke štíhlému tělu je nutné hlavně cvičit a jíst zdravou a netučnou stravu. Proto by v jídelníčku lidí, kteří se rozhodnout udělat něco se svou postavou, určitě neměla chybět rýže. Bělostná zrnka, která denně nasytí polovinu celosvětové populace, se totiž pyšní téměř nulovým obsahem tuků.
viacej

Zorbing aneb jak se zbavit stresu

Vydáno: 28. 12. 2019
Nebaví vás už jednotvárnost všedních dnů, které se zdají být pořád stejné? Zkuste něco nového. Zapomeňte na chvíli na každodenní stres a rozpumpujte krev ve svých žilách trochou adrenalinu. Je to tak jednoduché. Stačí sebrat svou odvahu a vyzkoušet nějaký adrenalinový sport.
viacej

Bohatstvo ovocia - vitamíny v prirodzenej forme

Vydáno: 27. 12. 2019
Leto je sezónou čerstvého ovocia, ak patríte k zástancom zdravej stravy, určite by nemalo chýbať na vašom stole. Čerstvé ovocie dokáže nielen osviežiť, je výdatným zdrojom vitamínov, minerálov a ďalších látok, ktoré naše telo potrebuje.
viacej

Zabarvení zubů a jeho odstranění

Vydáno: 26. 12. 2019
Na kvalitu a vzhled zubů nemá vliv jen správná ústní hygiena, ale také genetika. Mnozí lidé přesto, že se o svůj chrup starají seč mohou, mají se zuby problémy. Trápí je nejen kazy, ale také nevzhledné zabarvení, o němž bude řeč v následujícím článku.
viacej

Liečivé striebro

Vydáno: 25. 12. 2019
Liečivá sila striebra je známa už tisíce rokov. Ako prostriedok ránhojičov sa používalo už dávno pred našim letopočtom. Svoju úlohu malo aj v stredoveku, dostalo sa dokonca do povestí či rozprávok, ako spôsob predchádzania niečomu neželanému. Dnes sa v medicíne opäť hojne využíva. V čom je jeho sila?
viacej

Cvičenie na mieru

Vydáno: 24. 12. 2019
K cvičeniu sa musíte nútiť alebo Vám motivácia nechýba? Akýmkoľvek typom ste, nebolo by od veci vypracovať plán cvičenia práve pre Vás.
viacej

Nedocenené ovocie jablko

Vydáno: 23. 12. 2019
Aj vy radšej skúšate rôzne exotické ovocia? Alebo naopak dávate prednosť šťavnatému jablku? Ak ste odpovedali kladne na druhú otázku, verím, že nasledujúce riadky budú pre vás zaujímavé.
viacej

Pálenie záhy – problém, ktorý netreba brať na ľahkú váhu

Vydáno: 22. 12. 2019
Pálenie záhy, jav nazývaný aj pyróza každodenne postihuje milióny ľudí na celom svete. Tomuto javu sa pripisuje synonymický význam so slovným spojením ,,vnútorná žiara“, práve pre typickú pálčivú bolesť v oblasti pažeráka. Skupiny ľudí, ktoré týmto ochorením trpia najčastejšie a sú tehotné ženy a taktiež ľudia trpiaci refluxnou chorobou žalúdka.
viacej

Liečivá moc hudby

Vydáno: 21. 12. 2019
V dnešnom svete žijeme pod neustálym stresom. Mnohí sa ženú za zárobkom, pod heslom čas sú peniaze častokrát zabúdaju, že ich organizmus potrebuje pauzu. Nájsť si čas na oddych priateľov, či rodinu je pre mnohých umením. V nasledujúcich riadkov vám ponúknem recept, ako zrelaxovať po skonční práce ale aj počas pracovnej smeny. Stačí sa započúvať do hudobných tónov.
viacej

Zařaďte do svého jídelníčku vlákninu

Vydáno: 20. 12. 2019
Vláknina patří mezi důležité prvky našeho jídelníčku. Nedostatek nepoznáme hned, ale projevuje se pozvolna. Podíl má pak třeba i na rakovině tlustého střeva, která postihuje poměrně vysoké procento populace.
viacej
 
 
PRIHLÁSIŤ SA REGISTROVAŤ SA
Zvetsit pismo Vychozi velikost pisma Zmensit pismo
Přidejte se k nám na Facebooku Odporučiť známemu