Upírska mladosť

Pošlite nám svoj recept Sdílet na Facebooku
09. 11. 2020
Zistiť, že vaša tvár postupne stratila všetku svoju pružnosť a mladistvý vzhľad je veľmi bolestivé. Výhodou však je, že žijeme v dobe, ktorá si dokáže hravo poradiť takmer so všetkým. Na to, aby ste pleti vrátili sviežosť, žiarivosť a pôvodný vzhľad už nemusíte dlho čakať! Stačí sa objednať na Vampire facelift a vlastnou krvou si prinavrátite stratené. Ako to funguje? V čom sú výhody a nevýhody tejto metódy? Koľko vás zákrok bude stáť a ako dlho vydrží jeho efekt?

Ako to funguje?

Najskôr sa pacientovi odoberie vlastná krv, z tej sa centrifugáciou oddelí plazma. Odoberá sa približne rovnaké množstvo krvi ako pri bežných laboratórnych testoch a približne rovnakou metódou. Plazma obohatená o DNA aktivátor, trombocyty a vitamíny sa aplikuje mezoterapiou, asi 2-4 mm hlbokými vpichmi po celej tvári, alebo priamo na miesta poškodenia, ktoré potrebujú regeneráciu a úpravu. Krvné doštičky tvoria fibrínovú matrix tzv. PRFM. Táto pôsobí ako gél a vypĺňa hlboké vrásky, aby pleť znova nadobudla pružnosť a mladistvý vzhľad. Z trombocytov sa postupne uvoľňujú rastové faktory, ktoré v mieste vpichu vyvolávajú tvorbu kolagénu a kyseliny hyalurónovej.

Podporuje sa oprava a tvorba poškodených ciev a buniek, čo vedie k omladeniu pleti. Vaša tvár nielenže nadobudne pôvodnú pružnosť, stratí sa i bledosť či sivosť kože a pleť bude znova ihrať farebnosťou, ktorú pozorujeme u malých detí- ružovými líčkami, jasnosťou a sviežosťou. Keďže je používaná vlastná krv pacienta, nehrozí žiadna alergická reakcia ako pri iných omladzovacích metódach. Takisto trvanie účinku vyhladenia pleti je dlhší ako pri použití len kyseliny hyalurónovej, či kolagénu, ktoré sú absorbované do tela.

Je tu však jeden problém- pokiaľ ste fajčiarka, nie je táto metóda pre vás vhodnou voľbou- keďže látky dostávajúce sa do vášho tela pri fajčení interferujú s rastovými faktormi produkovanými trombocytmi, nebude mať upírska metóda požadovaný efekt.

Kedy je PRP /Plateled Rich Plasma/ vhodné?

Na odstraňovanie jemných vrások okolo očí - vrásky okolo úst, na perách - vrásky na čele - tmavé kruhy a vačky pod očami - výrazné akné - zlepšenie hojenia jaziev - obnova buniek poškodených slnečným žiarením - hydratácia pokožky.

Čo je výsledkom novej metódy?

Okamžite sa vyplnia hlboké kožné vrásky, záhyby, či poškodenia - pleť sa okamžite napne, vyhladí a získa jemnosť - jas, žiarivosť a prirodzená červeň v lícach- táto sa začne objavovať približne po 3 až 12 týždňoch aplikovanej terapie - koža tváre sa zdvihne od kostí a vytvára nový objem - zlepšuje sa krvný obeh pleti, čo jej dodá sviežosť .

Kedy sa dostaví výsledok?

Počiatočný opuch tváre ustúpi do dvoch až troch hodín od zákroku. Viditeľný efekt sa dostaví do dvoch až troch týždňoch od aplikácie séra. Maximálny účinok sa dosiahne po 12 týždňoch a efekt pretrváva minimálne 15 mesiacov po zákroku. Cena celkového zákroku sa pohybuje vo výške 500- 600 eur.

Pre Senior Portál napísala
Martina Halajová


Diskuze

Ak chcete pridať komentár, musíte sa prihlásiť, respektive zaregistrovať.

Na seznam článků

 
 
PRIHLÁSIŤ SA REGISTROVAŤ SA
Zvetsit pismo Vychozi velikost pisma Zmensit pismo
Přidejte se k nám na Facebooku Odporučiť známemu