Zdraví

Pošlite nám svoj recept

Ako správne nakupovať obuv?

Vydáno: 02. 05. 2018
Nákup obuvi je nesmierne dôležitý hlavne zo zdravotného hľadiska. Zaobstarať si topánky, v ktorých nás nebudú bolieť nohy, nebudú robiť otlaky a vydržia, je niekedy doslova umenie.
viacej

I malé Světýlko nabízí velkou pomoc

Vydáno: 01. 05. 2018
Nadací, které se snaží pomáhat, jsou spousty. Vidět je samozřejmě především ty velké, ty střední a malé musejí bojovat mnohdy s nedůvěrou velkých sponzorů i malých dárců. Proč tedy pomáhat právě prostřednictvím Světýlka, zeptali jsme se paní Aleny Uhde, ředitelky obecně prospěšné společnosti Světýlko.
viacej

Aloe vera - zdravie od prírody

Vydáno: 30. 04. 2018
Aloe vera, rastlina, ktorá dáva zdraviu zelenú. Jej liečivé účinky sa prejavujú pri mnohých zdravotných problémoch. O jej pozitívnych účinkoch na naše zdravie nepochybuje klasická ani alternatívna medicína.
viacej

Fitlopta

Vydáno: 29. 04. 2018
Pri problémoch s chrbticou je ideálnym spoločníkom. Okrem spevnenia chrbtice vám však poslúži ako cvičebná pomôcka na rôzne iné partie, ktoré potrebujete posilniť. Poradíme vám, ako si vybrať tú správnu loptu, aby ste mali zo sedenia či cvičenia na nej želaný efekt.
viacej

Liečivé striebro

Vydáno: 28. 04. 2018
Liečivá sila striebra je známa už tisíce rokov. Ako prostriedok ránhojičov sa používalo už dávno pred našim letopočtom. Svoju úlohu malo aj v stredoveku, dostalo sa dokonca do povestí či rozprávok, ako spôsob predchádzania niečomu neželanému. Dnes sa v medicíne opäť hojne využíva. V čom je jeho sila?
viacej

V rytme rozprávkového Orientu

Vydáno: 27. 04. 2018
Lietajúce koberce, dlhé farebné sukne, šatky s cvengajúcimi mincami, zvodne sa vlniace ženy, to všetko patrí k Orientu. Tance známy ako brušný je rytmický vyjadrením krajín východu. Jeho korene siahajú doa antických čias. Súvisi s obradnými tancami úrody a hojnosti.
viacej

Gingko biloba – rostlina plná zázračných látek

Vydáno: 26. 04. 2018
Jinak dvoulaločný je znám spíše pod jménem – Gingko biloba. Tato proslulá rostlina uchvátila lidstvo svými prokazatelnými účinky na lidský organismus. A ty nejsou jen tak ledajaké, protože mimo jiného se dotýkají jedno z nejdůležitějších orgánů, bez něhož bychom vlastně ani nebyli lidmi. Řeč je o mozku a jeho činnosti, kterou dokážou výtažky z této významné rostliny velmi výrazně ovlivnit.
viacej

Olivový čaj

Vydáno: 25. 04. 2018
Už od antických časov sa plody olivovníka využívali ako potravina, drevom sa kúrilo a listy sa používali pri liečení chorôb.Olivy, ktoré sa považujú za jedny z najstarších jedlých plodín poznáme už 5 až 7 tisíc rokov, pochádzajú z Kréty. Rýchlo sa rozšírili do Egypta, Grécka, Palestíny a Malej Ázie.
viacej

Dogtrekking - vytrvalostní sport pro pejskaře

Vydáno: 24. 04. 2018
Milovníci pejsků by měli zvýšit svou pozornost. Řeč totiž bude o sportovním zájmu zvaném doktrekking, a jak už název napovídá, rozhodně to nebude nudné povalování a posedávání!
viacej

I o vlasy musíme v létě pečovat!

Vydáno: 23. 04. 2018
Léto je doba, kdy vaše zároveň trpí a zároveň se jejich kvalita zlepšuje. Jak tyto dva protiklady vyrovnat a jak o vlasy v létě pečovat se dozvíte v následujícím článku!
viacej
 
 
PRIHLÁSIŤ SA REGISTROVAŤ SA
Zvetsit pismo Vychozi velikost pisma Zmensit pismo
Přidejte se k nám na Facebooku Odporučiť známemu