Vaření

Pošlite nám svoj recept

Zapekané cestoviny

Vydáno: 23. 07. 2019
Cestoviny sú vďačná potravina, ktorá sa dá pripraviť na množstvo spôsobov. Dnes vám ponúkame niekoľko receptov na zapekané pochúťky, ktorých spoločnou prísadou sú práve cestoviny.
viacej

Soté na každý deň inak

Vydáno: 22. 07. 2019
Pozná to snáď každý – v bruchu škvrčí, nie je čas na väčšie kulinárske prípravy, ale predsa len máte chuť na niečo dobrého. Najjednoduchšie na prípravu je kuracie mäso a variácii na to, ako ho pripraviť, je mnoho. Stačí zapojiť len trochu fantázie, nechať sa viesť chuťou a z toho istého základu máte na každý deň niečo nové!
viacej

Oblíbená salátová okurka na dva způsoby

Vydáno: 21. 07. 2019
Salátová okurka – chutná a neodmyslitelná součást především jarních a letních jídelníčků. Mnozí z nás ji však využívají i jako zázračnou přírodní kosmetiku, která pomáhá rozjasnit pokožku. V dnešním článku si okurku přiblížíme a na závěr si ještě představíme dva skvělé recepty, kterými překvapíte všechny vaše strávníky.
viacej

Detská výživa

Vydáno: 20. 07. 2019
Záhrady sú plné dozrievajúcich jabĺk. Ideálny čas pustiť sa do prípravy detskej výživy. Či už pre deti alebo dospelých, v zime bude vhodnou pochúťkou a pripomenie vám chuť čerstvého ovocia. Ponúkame vám niekoľko receptov na prípravu ovocnej výživy. Je len na vás, ktorý postup zvolíte.
viacej

Raňajky sú základ dňa

Vydáno: 19. 07. 2019
Keď sa ráno náhlime do práce, len niektorí z nás si doprajú aspoň rýchlo čosi pod zub. Vyhýbať sa raňajkám sa ale môže časom odraziť aj na tráviacich problémoch a nedostatku energie. Čo je vhodné si ráno dopriať a ako nám to pomôže do celého dňa?
viacej

Hliva ustricová bude prekvapením vo vašej kuchyni!

Vydáno: 18. 07. 2019
Určite ste už o nej počuli. V súčasnosti je to jedna z najobľúbenejších húb, šliape na päty aj rozšíreným šampiňónom, či kuriatkam. Neočarí vás len svojou skvelou chuťou, nekonečným množstvom spôsobov ako ju použiť v kuchyni, ale aj zdraviu prospešnými vlastnosťami.
viacej

Brazília - krajina tisíc tvári

Vydáno: 17. 07. 2019
Najväčší štát Južnej Ameriky, Brazília, pokrýva takmer polovicu jej územia. Juhoamerická krajina je známa hlavne pestovaním kávy. O jej kávových plantážach sa dozvedáme nielen z encyklopédii, populárne sú aj v Brazílskych tele novelách.
viacej

Sladkého nikdy nie je dosť!

Vydáno: 16. 07. 2019
Máte pocit, že už ste vyskúšali takmer všetky druhy dezertov, múčnikov, koláčikov, tortičiek a sušienok? Skúste sa inšpirovať našimi receptami zo zemiakov, cukiny, mrkvy a kokosu!
viacej

Variace na letní saláty z přílohovin (které se hodí i na dietu)

Vydáno: 15. 07. 2019
S přicházejícími horky se málokomu chce stát u plotny a vyvařovat tříchodové menu. I z tohoto důvodu v následujícím článku naleznete tři recepty na chutné saláty. A to samozřejmě není vše – jsou zároveň dietní, rychlé a skvěle hodí na všedí dny. Proč?
viacej

Mexická kuchyně

Vydáno: 14. 07. 2019
Už vás nebaví vařit knedlo, vepřo, zelo nebo guláš se šesti? Chcete zkusit něco nového a rádi byste, aby vaše jídla měla říz? Tak zkuste zabrousit do tajů mexické kuchyně!
viacej
 
 
PRIHLÁSIŤ SA REGISTROVAŤ SA
Zvetsit pismo Vychozi velikost pisma Zmensit pismo
Přidejte se k nám na Facebooku Odporučiť známemu