Vaření

Pošlite nám svoj recept

Hliva ustricová bude prekvapením vo vašej kuchyni!

Vydáno: 25. 12. 2018
Určite ste už o nej počuli. V súčasnosti je to jedna z najobľúbenejších húb, šliape na päty aj rozšíreným šampiňónom, či kuriatkam. Neočarí vás len svojou skvelou chuťou, nekonečným množstvom spôsobov ako ju použiť v kuchyni, ale aj zdraviu prospešnými vlastnosťami.
viacej

Detská výživa

Vydáno: 24. 12. 2018
Záhrady sú plné dozrievajúcich jabĺk. Ideálny čas pustiť sa do prípravy detskej výživy. Či už pre deti alebo dospelých, v zime bude vhodnou pochúťkou a pripomenie vám chuť čerstvého ovocia. Ponúkame vám niekoľko receptov na prípravu ovocnej výživy. Je len na vás, ktorý postup zvolíte.
viacej

Poznáte všetky tváre kuracieho mäsa?

Vydáno: 23. 12. 2018
Mäso, ktorého príprava patrí k najjednoduchším. Pochúťka veľkých i malých. Nič sa ním nedá pokaziť a každé jedlo, v ktorom sa objaví, je lahodné vďaka jeho jemnej chuti. Vyskúšali ste už naozaj všetky recepty, v ktorých sa objavuje kuracie mäso? Prinášame vám zopár naozaj originálnych receptov.
viacej

Dobrůtky s rýží

Vydáno: 22. 12. 2018
Každodenní vaření pro celou rodinu může být pro někoho utrpením, pro někoho je to radost. Kdo hýří nápady, určitě nemá problém vymýšlet neustále nové a nové dobroty, kterými všechny nadchne. Pro ty, co tuto schopnost nemají, či vaří neradi, tu mám dalších pár receptů – tentokrát s rýží.
viacej

Melounové osvěžení

Vydáno: 21. 12. 2018
Meloun je oblíbeným letním osvěžením a pro svoji chuť se často používá jako přísada do různých letních koktejlů. Věděli jste ale, že se meloun může stát i chutným předkrmem či dokonce hlavním chodem?
viacej

Nejlepší vafle

Vydáno: 20. 12. 2018
Možná máte vafle zafixované jako typicky zimní dobrotu. Vězte ale, že i letní variace jsou skvelé. Co třeba s ovocem a zmrzlinou?
viacej

Zázračné chute s arašidovým maslom

Vydáno: 19. 12. 2018
Vďaka globalizácii a otvorenému trhu sa na pulty našich potravín dostali aj mnohé exotické potraviny. Nemám na mysli len ovocie či zeleninu rôznych tvarov a chutí z krajín, ktoré na mape nájdeme len ťažko. Ak by sme chceli nájsť pôvod tejto potraviny, stačilo by nám zapnúť ktorýkoľvek americký film či seriál. Rovnako hojne sa konzumuje aj v Británii, kde si ho s obľubou natierajú na raňajky na pečivo – arašidové maslo.
viacej

Těstoviny - jednoduše a chutně

Vydáno: 18. 12. 2018
Každý z vás už zajisté zažil ten pocit, že máte hlad a nevíte, co si rychle vyrobit, aby to nedalo moc práce a bylo to zároveň chutné. Určitě je nejjednodušší zajít si do restaurace a nechat si něco připravit a jen si na tom pochutnat. Ale nejlépe přece chutná vlastní výroba. Co se týče zdrojů surovin, existuje bohatý sortiment, z nějž se dá vytvořit i jídlo hodné labužníků.
viacej

Čarovanie s hubami v kuchyni

Vydáno: 17. 12. 2018
Je tu čas chatovačiek a túlania sa po lese. V tomto období si určite prídu na svoje vášniví hubári. Máte radi huby a vyskúšali ste už všetky možné recepty na ich prípravu? Neviete ako svoj hubársky jedálniček oživiť? Vyskúšajte nasledovné recepty!
viacej

Soté na každý deň inak

Vydáno: 16. 12. 2018
Pozná to snáď každý – v bruchu škvrčí, nie je čas na väčšie kulinárske prípravy, ale predsa len máte chuť na niečo dobrého. Najjednoduchšie na prípravu je kuracie mäso a variácii na to, ako ho pripraviť, je mnoho. Stačí zapojiť len trochu fantázie, nechať sa viesť chuťou a z toho istého základu máte na každý deň niečo nové!
viacej
 
 
PRIHLÁSIŤ SA REGISTROVAŤ SA
Zvetsit pismo Vychozi velikost pisma Zmensit pismo
Přidejte se k nám na Facebooku Odporučiť známemu