Vaření

Pošlite nám svoj recept

Niva - kouzla s chutí

Vydáno: 11. 09. 2018
Vždy, když přemýšlím, co si dát dobrého nebo co dobrého uvařit, kombinuji většinou suroviny, které mám zrovna doma a po ruce. Často ale zabrousím na internet nebo do kuchařek a nechám se inspirovat mnoha skvělými recepty. Mezi mé oblíbené suroviny k přípravě pokrmů patří také niva – sýr s modrou plísní uvnitř.
viacej

Domáce dressingy

Vydáno: 10. 09. 2018
Máte radi dressingy či omáčky a radi v kuchyni experimentujete? Či už k mäsu alebo šalátom, máme tu pre vás zopár tipov, ako si doma urobiť čerstvý dressing podľa chuti.
viacej

Ktorý olej je na čo?

Vydáno: 09. 09. 2018
Poslednú dobu sa stali módnym hitom olivové oleje, ktoré sa začali hojne objavovať aj v našich kuchyniach. Napriek tomu nevytlačili našu stredoeurópsku klasiku – repkové a slnečnicové oleje. Sú však všetky vhodné na tie isté veci, alebo pred tým, než sa pustíme do varenia, musíme pouvažovať, ktorý si skutočne na čo vybrať?
viacej

Víkendové snídaňové menu

Vydáno: 08. 09. 2018
Snídaně je nutnost, bez které se náš organismus pořádně nerozjede. Ačkoliv je známo, že by měla být lehce stravitelná, dnes vám nabídneme i „hříšnou“ variantu v podobě sladkostí. Ať už tedy dáváte přednost čemukoliv, následující řádky vám přinesou inspiraci.
viacej

Zdravé bambusové výhonky

Vydáno: 07. 09. 2018
Chcete zkusit něco nového z asijské kuchyně? Tak proč ne třeba bambusové výhonky. Křupavé tyčinky lze použít do polévek, hlavních jídel i salátů.
viacej

Čo s jablkami, ktorých máte plnú pivnicu?

Vydáno: 06. 09. 2018
Tento rok sa naozaj urodilo veľa jabĺk. Aj vy ste oberali, oberali a oberali, až ste zistili, že máte pivnicu preplnenú debničkami s jablkami a neviete čo s nimi? Tu vám ponúkame niekoľko jednoduchých a zároveň chutných receptov, v ktorých jablká môžete použiť.
viacej

Fašiangové pochúťky: Šišky a fánky

Vydáno: 05. 09. 2018
Dostali ste chuť osláviť fašiangy aj inak, ako návštevou maškarného bálu či plesu? Organizujete menšiu oslavu u vás doma? Tak potom by na vašom stole rozhodne nemali chýbať najtypickejšie fašiangové pochúťky. K obom sa vynikajúco hodí mlieko či ovocné kompóty.
viacej

Light: pomáha alebo škodí?

Vydáno: 04. 09. 2018
Stravovať sa zdravo je snahou takmer každého pozemšťana. Niekoho k tomu vedie túžba rozlúčiť sa s nadbytočnými kilogramami, iných zdravotné problémy, alebo len dobrá vôľa urobiť niečo pre seba.
viacej

Burské oříšky má rád téměř každý

Vydáno: 03. 09. 2018
Kdo by neznal arašídy, které jsou nejen pochoutkou, co nesmí chybět na žádném večírku hned vedle misky s bramborovými lupínky, ale mnohdy také neotřelým doplňkem při vaření. Někdo je rád čerstvě vyloupané, jiní si zase pochutnávají na těch solených. Ty už sice nejsou tak zdravé, i tak jsou ale stejně dobré. Čím překvapuje náš organismus burský oříšek?
viacej

Sladké pochoutky

Vydáno: 02. 09. 2018
Přepadají Vás z ničeho nic občas chutě na něco jemného, dobrého a hlavně sladkého? Také máte stavy, že dokážete vyjíst během chvíle veškeré své sladké zásoby? Tyto chvilky asi přepadají občas každého z nás. Proto si v následujícím článku připomeneme nebo představíme pár zajímavých receptů, které nám chuť na sladké spolehlivě zaženou.
viacej
 
 
PRIHLÁSIŤ SA REGISTROVAŤ SA
Zvetsit pismo Vychozi velikost pisma Zmensit pismo
Přidejte se k nám na Facebooku Odporučiť známemu