Vaření

Pošlite nám svoj recept

Deň v kuchyni diabetika

Vydáno: 30. 05. 2018
Niektorí ľudia sa v tom, čo zjedia, obmedzujú dobrovoľne, iným to prikáže lekár a nevyliečiteľná choroba. Že však nie je všetkým dňom koniec s človek si môže aj tak dopriať to, na čo má chuť, len v primeranom množstve, nevie každý. Pre diabetikov je preto najdôležitejšie mať prehľad v sacharidových jednotkách, ktoré im pomôžu zorientovať sa v tom, koľko čoho môžu zjesť a čo si smú dopriať.
viacej

Čarovanie s hubami v kuchyni

Vydáno: 29. 05. 2018
Je tu čas chatovačiek a túlania sa po lese. V tomto období si určite prídu na svoje vášniví hubári. Máte radi huby a vyskúšali ste už všetky možné recepty na ich prípravu? Neviete ako svoj hubársky jedálniček oživiť? Vyskúšajte nasledovné recepty!
viacej

Placky a omelety na několik způsobů

Vydáno: 28. 05. 2018
Přepadla vás chuť na něco dobrého? Nemáte čas a potřebujete něco jednoduchého, rychlého a samozřejmě chutného? Není nic jednoduššího, než si ze surovin, který doma má každý skoro pořád, ukuchtit placku či omeletu.
viacej

Zdravé a pestré šaláty

Vydáno: 27. 05. 2018
Šaláty poväčšine vnímame ako prílohu k jedlu alebo ich „hádžeme“ do kategórie niečo ľahké pod zub. Tieto zdravé a pestré zmesi ale môžu byť aj samostatnou zložkou nášho jedálnička.
viacej

Delená strava

Vydáno: 26. 05. 2018
Schdnúť nadbytočné kilogramy a dopriať svojmu telu všetky potrebné žiiny nie je nesplniteľná úloha. V jari sa mnohí pokúšajú zhodiť zimné kilogramy, menej vrstiev oblečenia odkryje tukové vankúšiky. Jarný čas otvára možnosti pre športové aktivity. Konečne môžeme oprášiť bicykle, korčule, zabehať si, alebo si dopriať príjemnú prechádzku v prírode.
viacej

Kozí syr na chuť i pre zdravie

Vydáno: 25. 05. 2018
Kozie mlieko je vraj zdravšie ako kravské. Hovorí sa, že je elixírom krásy a dlhovekosti. Obsahuje viac vápnika, je dobré na trávenie, pomáha proti stresu, alergiám, rakovine, posilňuje imunitu. Napriek tomu ho u nás málokto pije.
viacej

Mexická kuchyně

Vydáno: 24. 05. 2018
Už vás nebaví vařit knedlo, vepřo, zelo nebo guláš se šesti? Chcete zkusit něco nového a rádi byste, aby vaše jídla měla říz? Tak zkuste zabrousit do tajů mexické kuchyně!
viacej

Melounové osvěžení

Vydáno: 23. 05. 2018
Meloun je oblíbeným letním osvěžením a pro svoji chuť se často používá jako přísada do různých letních koktejlů. Věděli jste ale, že se meloun může stát i chutným předkrmem či dokonce hlavním chodem?
viacej

Gurmánské hvězdičky Michelin

Vydáno: 22. 05. 2018
Bývá označována jako Bible gurmánů. Publikace Le Guide Michelin , česky Průvodce Michelin, se každoročně vytváží ve Francii a představuje světu nejlepší restaurace a hotely, které můžete navštívit.
viacej

Menu z brokolice

Vydáno: 21. 05. 2018
Jedni ji nenávidí, druzí milují. Ano, řeč je o brokolici. Dnes si ale představíme menu, které jistě okouzlí i zaryté odpůrce této zeleniny.
viacej
 
 
PRIHLÁSIŤ SA REGISTROVAŤ SA
Zvetsit pismo Vychozi velikost pisma Zmensit pismo
Přidejte se k nám na Facebooku Odporučiť známemu