Vaření

Pošlite nám svoj recept

Nízkotučné jedlá

Vydáno: 25. 01. 2020
Už je dávno po sviatkoch, po všetkých tých zjedených zákuskoch, koláčoch a ostatných dobrôt. Ak aj vám skočila ručička na váhe trochu viac doprava, ako by ste chceli, nezúfajte. Nedržte kruté diéty, zhadzujte nadbytočné kilogramy s rozumom. Je viacero možností, jednou z nich je znižovanie množstva tuku, ktoré prijímame.
viacej

Víno v kuchyni

Vydáno: 24. 01. 2020
Víte, které víno se hodí ke kterému pokrmu? Víno je odjakživa oblíbeným nápojem a tak nedí divu, že se začalo využívat i v kuchyni. Podívejme se proto v následujícím článku blíže na ideální chuťové kombinace bílého i červeného vína.
viacej

Raňajky sú základ dňa

Vydáno: 23. 01. 2020
Keď sa ráno náhlime do práce, len niektorí z nás si doprajú aspoň rýchlo čosi pod zub. Vyhýbať sa raňajkám sa ale môže časom odraziť aj na tráviacich problémoch a nedostatku energie. Čo je vhodné si ráno dopriať a ako nám to pomôže do celého dňa?
viacej

Ako chutí Grécko

Vydáno: 22. 01. 2020
O slnečnej krajine na Balkánskom polostrove sa v poslednej dobe nemálo rozpráva. V médiách rezonujú správy o katastrofálnej kríza, štrajkoch a hroziacom bankrote. Napriek nelichotivej situácii vie Grécko turistom stále ponúknuť krásne pláže, pamiatky.
viacej

Hliva ustricová bude prekvapením vo vašej kuchyni!

Vydáno: 21. 01. 2020
Určite ste už o nej počuli. V súčasnosti je to jedna z najobľúbenejších húb, šliape na päty aj rozšíreným šampiňónom, či kuriatkam. Neočarí vás len svojou skvelou chuťou, nekonečným množstvom spôsobov ako ju použiť v kuchyni, ale aj zdraviu prospešnými vlastnosťami.
viacej

Sladkého nikdy nie je dosť!

Vydáno: 20. 01. 2020
Máte pocit, že už ste vyskúšali takmer všetky druhy dezertov, múčnikov, koláčikov, tortičiek a sušienok? Skúste sa inšpirovať našimi receptami zo zemiakov, cukiny, mrkvy a kokosu!
viacej

Varíme a pečieme s alkoholom

Vydáno: 19. 01. 2020
Akohol pri varení a pečení môže obohatiť vaše dobroty. Nebojte sa a vyskúšajte pridať k tradičným ingredienciám aj pár deci vášho obľúbeného akoholického nápoja.
viacej

Žampiony nejen pro vegetariány

Vydáno: 18. 01. 2020
Žampiony. Zdánlivě obyčejná zelenina, která však skrývá mnoho možností pro přípravu skvělých jídel. A nemusí se jednat jen o vyloženě zeleninové pochoutky, o čemž se přesvědčíte v následujícím článku.
viacej

Melounové osvěžení

Vydáno: 17. 01. 2020
Meloun je oblíbeným letním osvěžením a pro svoji chuť se často používá jako přísada do různých letních koktejlů. Věděli jste ale, že se meloun může stát i chutným předkrmem či dokonce hlavním chodem?
viacej

Těstoviny - jednoduše a chutně

Vydáno: 16. 01. 2020
Každý z vás už zajisté zažil ten pocit, že máte hlad a nevíte, co si rychle vyrobit, aby to nedalo moc práce a bylo to zároveň chutné. Určitě je nejjednodušší zajít si do restaurace a nechat si něco připravit a jen si na tom pochutnat. Ale nejlépe přece chutná vlastní výroba. Co se týče zdrojů surovin, existuje bohatý sortiment, z nějž se dá vytvořit i jídlo hodné labužníků.
viacej
 
 
PRIHLÁSIŤ SA REGISTROVAŤ SA
Zvetsit pismo Vychozi velikost pisma Zmensit pismo
Přidejte se k nám na Facebooku Odporučiť známemu