Dům a zahrada

Pošlite nám svoj recept

Inteligentní domácnost není už jen fikce!

Vydáno: 31. 07. 2018
Tak zvanou inteligentní domácnost už nemusí být jen sci – fi z amerických filmů. Domácnost, kde za vás leccos zařídí přístroje ovládané třeba z druhé půlky zeměkoule, si můžete zařídit i vy!
viacej

S nožmi na nože v záhrade

Vydáno: 30. 07. 2018
Keď sa povie nôž, každému sa predovšetkým vybaví kuchyňa, varenie a jedenie. Ale s nožmi na nože môžete byť aj na záhrade – keď sa vytupia v práve tej najmenej hodnej chvíli – napríklad keď chcete skrotiť bujnejúce kríky či zaštiepiť strom. Treba zháňať nože nové, alebo si môžete pomôcť ich zabrúsením?
viacej

Dokonalá relaxace? Masážní vana

Vydáno: 29. 07. 2018
Milovníci vody zbystřete svou pozornost. Dlouhá koupel je pro vás každodenní relax a ještě delší dobu pak trávíte ve vaně o víkendu? Pak právě vám ideálně poslouží domácí masážní vana. Nechte se hýčkat milionem bublinek!
viacej

Viete na čo všetko sa dá použiť ozdobný papier?

Vydáno: 28. 07. 2018
História papiera siaha ďaleko do minulosti. Ľudia sa odpradávna snažili zlepšiť spôsoby komunikácie a zaznamenávania udalostí. Zo začiatku používali steny jaskýň, neskôr písali na voskové tabuľky, listy, bronz či hodvábne alebo hlinené tabuľky. Vynálezom papiera sa pomaly vytratili všetky predošlé spôsoby zaznamenávania udalostí.
viacej

Byt či dom? Lucia Benková

Vydáno: 27. 07. 2018
Výber bytu alebo domu závisí od nášho životného štýlu, predstáv a kultúrneho povedomia. Aj keď je všeobecne byt považovaný za lacnejšiu záležitosť a dom za komfortnejšiu, nemusí to byť vždy tak...
viacej

Keď dvere netesnia tak, ako majú

Vydáno: 26. 07. 2018
Je to veľmi nepríjemná skúsenosť, keď vám cez zle utesnené dvere „fičí“ do vášho príbytku studený zimný vzduch. S takými dverami treba čo najskôr niečo urobiť, veď doma predsa chceme mať príjemne teplo
viacej

Trendy v záhrade

Vydáno: 25. 07. 2018
Záhrada sa stáva v poslednom období začína využívať ako obytný priestor. V prvom rade musí lahodiť vkusu svojich obyvateľov.
viacej

Jaro v domě zařídí dekorace!

Vydáno: 24. 07. 2018
Jaro už je tu nejen v kalendáři, ale konečně je i cítit ve vzduchu a vidět za oknem. Sníh zmizel a stejně tak by z našeho domu či bytu měly zmizet vánoční a zimní dekorace. A za co je vyměnit? Na to se podíváme v tomto článku.
viacej

Řešení nudného interiéru – samolepící dekorace

Vydáno: 23. 07. 2018
Chcete do svého domova dostat trochu moderny a přitom nekupovat drahé designové doplňky nebo rovnou měnit celý nábytek? Na nudný interiér je jednoduchý recept. Nese název „samolepící dekorace“ a při úpravě interiérů se těší velké popularitě.
viacej

Slyšeli jste už o bio krbech?

Vydáno: 22. 07. 2018
Bio krby představují řešení pro ty, co vždycky toužili po relaxaci podpořenou mihotavým světlem vycházejícím z ohně krbu. Lze je pořídit v různých velikostech a mohou být mimo jiného i moderním estetickým doplňkem. Ptáte se, na jakém principu fungují? Odpověď vám přináší dnešní článek.
viacej
 
 
PRIHLÁSIŤ SA REGISTROVAŤ SA
Zvetsit pismo Vychozi velikost pisma Zmensit pismo
Přidejte se k nám na Facebooku Odporučiť známemu