Dům a zahrada

Pošlite nám svoj recept

Dekorácie, ktoré nie sú iba lapačom prachu

Vydáno: 12. 02. 2019
Máte radi pekné veci, ktoré nie sú „iba“ krásne, ale i funkčné? Ako dekorácia vám postačia vonné sviečky alebo soľné lampy? Zostali vám zvyšky vypálených sviečok a uvažujete o tom, že by ste z nich spravili novú sviečku podľa svojich predstáv? Nechajte sa inšpirovať...
viacej

Hand made domov II.

Vydáno: 11. 02. 2019
Radi tvoríte a chcete si svojimi výrobkami skrášliť vlastný domov? Chcete vedieť, ako vyrobiť originálne kúsky, ktoré už nikto iný nedostane kúpiť v obchode? Ako priniesť do vášho domu kus samého seba?
viacej

Trendy v záhrade

Vydáno: 10. 02. 2019
Záhrada sa stáva v poslednom období začína využívať ako obytný priestor. V prvom rade musí lahodiť vkusu svojich obyvateľov.
viacej

Oplotenie

Vydáno: 09. 02. 2019
Pri výbere plotu si najprv treba ujasniť úlohu, akú bude plniť. Či si chcete len vymedziť teritórium, zabezpečiť súkromie pred nežiaducimi pohľadmi susedov a ľudí z ulice alebo ho beriete ako ochranu pred zlodejmi.
viacej

Bazén v záhrade

Vydáno: 08. 02. 2019
Aká má byť optimálna veľkosť bazénu? Pre kondičné plávanie stačí rozmer 2,5 x 4,5m a protiprúd. Pre rodinné kúpanie je potrebný bazén najmenej 6 x 3m. Minimálna hĺbka bazénu je 1m. Ideálna hĺbka pre plávanie dospelých je 1,2m.
viacej

Malování na sklo - způsob jak jednoduše zkrášlit bydlení!

Vydáno: 07. 02. 2019
Představujeme jednoduchou a efektní metodu, jak si zkrášlit okna, zrcadla, ale i sklenice a nádobí. Window coloring neboli malování na sklo!
viacej

Ako si uľahčiť jarné upratovanie

Vydáno: 06. 02. 2019
Slniečko začína hriať, cez deň je príjemne teplo oproti predchádzajúcim mesiacom, operence už tiež čvirikajú čím ďalej tým viac, na prechádzkach je možno viedieť čoraz viac mamičiek s deťmi i zaľúbencov...Neklamný znak toho, že jar je už predo dvermi. A s jarou okrem príjemných zážitkov prichádza aj nepríjemný pocit, že pred Veľkou Nocou treba dať domácnosť do poriadku. Ponúkame vám preto zopár rád, ktorými si upratovanie môžete uľahčiť.
viacej

Slyšeli jste už o bio krbech?

Vydáno: 05. 02. 2019
Bio krby představují řešení pro ty, co vždycky toužili po relaxaci podpořenou mihotavým světlem vycházejícím z ohně krbu. Lze je pořídit v různých velikostech a mohou být mimo jiného i moderním estetickým doplňkem. Ptáte se, na jakém principu fungují? Odpověď vám přináší dnešní článek.
viacej

Inteligentní domácnost není už jen fikce!

Vydáno: 04. 02. 2019
Tak zvanou inteligentní domácnost už nemusí být jen sci – fi z amerických filmů. Domácnost, kde za vás leccos zařídí přístroje ovládané třeba z druhé půlky zeměkoule, si můžete zařídit i vy!
viacej

Trendy v koupelnách

Vydáno: 03. 02. 2019
Do koupelny míříme večer za odpočinkem po namáhavém dnu a ráno naopak otevíráme dveře místnosti s tím, že potřebujeme probudit, nakopnout a získat energii. Místo by tedy mělo být takové, abychom se v něm cítili příjemně.
viacej
 
 
PRIHLÁSIŤ SA REGISTROVAŤ SA
Zvetsit pismo Vychozi velikost pisma Zmensit pismo
Přidejte se k nám na Facebooku Odporučiť známemu