Pošlite nám svoj recept

Long Way aneb Ewan a Charlie na cestách

Vydáno: 01. 12. 2018
Dva nerozluční kamarádi, Ewan a Charlie, si jednoho dne řekli, že by chtěli vzít mašiny, tedy své motorky, a objet na nich celý svět. A když už se jim nepovede objet celý svět, tak aslespoň jeho velikou a podstatnou část. Naštěstí pro nás, nezůstalo jenom u slov, ale dostalo se i na činy. Určitě si řeknete: proč naštěstí pro nás? Taková cesta by byla určitě obdivuhodná, ale co z toho máme my ostatní? Jelikož Ewan a Charlie se rozhodli vzít na své cesty i několik kamer, tak z jejich dobrodružství vznikly dva kvalitní a opěvované několikadílné seriály, které potěší oko každého nadšence motorek i cestování.
viacej

Let balónem - zážitek na celý život

Vydáno: 01. 12. 2018
Pokud chcete zažít něco neobvyklého, na co budete vzpomínat po zbytek života, velmi vám doporučuji let balónem. Je to aktivita, kterou lze zařadit do kolonky adrenalinová, přesto je ale let balónem velmi bezpečný a je vhodný i pro seniory.
viacej

Liečivá moc hudby

Vydáno: 01. 12. 2018
V dnešnom svete žijeme pod neustálym stresom. Mnohí sa ženú za zárobkom, pod heslom čas sú peniaze častokrát zabúdaju, že ich organizmus potrebuje pauzu. Nájsť si čas na oddych priateľov, či rodinu je pre mnohých umením. V nasledujúcich riadkov vám ponúknem recept, ako zrelaxovať po skonční práce ale aj počas pracovnej smeny. Stačí sa započúvať do hudobných tónov.
viacej

Mäsožravky

Vydáno: 01. 12. 2018
Sú vďačným objektom fantastických príbehov i hororov. Časť filmu, kde zlé premnožené dravé rastliny požierajú ľudí sú pre dobrodružných divákov mimoriadne pútavé. Aj v skutočnosti rastliny požierajúce mäso existujú. Svoje chute si však nevybíjajú na ľuďoch. Za obeť im väčšinou padne hmyz, chrobáky, muchy, či motýle. Chcete sledovať scenériu lovu doma? Ak ste dobrodružná povaha, určite si malú mäsožravku zaobstarajte!
viacej

Domácí tiramisu

Vydáno: 01. 12. 2018
Tiramisu, jeden z nejznámnějších a nejchutnějších italských dezertů, který se rychle rozšířil do celého světa, patří mezi oblíbené pochoutky nejednoho z nás. Jednoduchý recept na přípravu této pochoutky jsme pro vás připravili právě na tento den.
viacej

Thassos - zelený smaragd v Egejskom mori

Vydáno: 30. 11. 2018
Názov ostrovu je pomenovaný podľa syna boha Poseidona, Thassosa, ktorý sa tu usadil, aby zachránil svoju sestru Európu alebo od slova „dásos“, čo znamená les.
viacej

Rovné zuby v zrelom veku

Vydáno: 30. 11. 2018
Poznáte tie žiarivé úsmevy aj zrelších hollywoodskych hviezd? Nie vždy sa za nimi skrýva umelý chrup, niekedy stačí šikovný zubár zo špecializáciou čeľustný ortopéd, ktorý zrovná zuby bez ohľadu na vek. A ak vám predsa len príde zvláštne nosiť ten klasický fixný strojček, ktorý najčastejšie pripisujeme deťom, asi ste nepočuli o posledných novinkách.
viacej

Už teraz ste tým, čím chcete byť!

Vydáno: 30. 11. 2018
Rozmýšľali ste už nad tým, prečo sa niektorým ľuďom darí vo všetkom na čo siahnu? Majú bohatstvo, majú lásku a všetko im vychádza presne podľa ich plánov? Čím sa títo ľudia líšia od ostatných? Čo je to, čo k nim zázračne ťahá všetky dobré veci? Sú ako magnet pre úspech, zdravie a rodinné šťastie. Ako dosiahnuť, aby ste aj vy patrili k týmto ľuďom? To vám povie Rhonda Byrne vo svojej knihe s výstižným názvom Tajomstvo /The Secret/.
viacej

Když malý stromek dělá velkou parádu

Vydáno: 30. 11. 2018
Bonsai. Už ze samotného názvu je cítit exotika. Japonsko dalo světu sushi, karate, čajovou kulturu, kvalitní automobily a spoustu dalších věcí. Bonsai, v doslovném překladu strom v misce, patří k těm nejmírumilovnějším a nejdostupnějším importovaným záležitostem. Může ho mít doma skoro každý, kdo má malou nádobu a trpělivost.
viacej

Netradiční vánoční cukroví

Vydáno: 30. 11. 2018
Cukroví neodmyslitelně patří k Vánocům – vůně vanilkových rohlíčků, rum z perníčků, kandované ovoce, kokos. Co si ale dům či byt provonět neokoukaným a neochutnaným cukrovím, které rodinu i přátele překvapí? Každá hospodyňka má svůj zaručený, tradicemi opředený a před ostatními chráněný, recept na lahodné vánoční perníčky. Ten nemusíte zahazovat. Pokud ale chcete své blízké či kolegy potěšit něčím novým, můžete například z perníkového těsta vyříznout velký strom a rozdělit jej na různé části. Vznikne tak perníkové puzzle, které pěkně nazdobené a uložené do krabičky můžete použít jako krásný dárek pod stromeček.
viacej
 
 
PRIHLÁSIŤ SA REGISTROVAŤ SA
Zvetsit pismo Vychozi velikost pisma Zmensit pismo
Přidejte se k nám na Facebooku Odporučiť známemu