Pošlite nám svoj recept

Krása v Slovenskom Rudohorí

Vydáno: 20. 03. 2020
Unikátny výtvor, ktorý sa nachádza na severnom úbočí vrchu Hrádok neďaleko Rožňavy. Viete o čom je reč? Predsa o národnej prírodnej pamiatke, o Ochtinskej Aragonitovej jaskyni.
viacej

Inteligentní domácnost není už jen fikce!

Vydáno: 20. 03. 2020
Tak zvanou inteligentní domácnost už nemusí být jen sci – fi z amerických filmů. Domácnost, kde za vás leccos zařídí přístroje ovládané třeba z druhé půlky zeměkoule, si můžete zařídit i vy!
viacej

Amfiteáter - užite si to pod holým nebom

Vydáno: 20. 03. 2020
Pod pojmom amfiteáter si ľudia v minulosti vybavili stavby, ktoré slúžili pre gladiátorské súboje a z vtáčej perspektívy vyzerajú ako obrovské misy s plochým dnom. Bolo to fórum, námestie obklopené chrámami a verejnými budovami v centre rímskych miest. Dnes si predstavíme viac menej prírodné kino.
viacej

Ako zatočiť s herpesom

Vydáno: 20. 03. 2020
Veľa ľudí berie herpes len ako kozmetickú vadu, ale je to v skutočnosti vírusové ochorenie. Stačí, že sa vám urobí raz a máte tento vírus v sebe po celý život. Neexistuje proti nemu žiadne očkovanie alebo lieky, len sa s tým zmieriť. Môžete však urobiť maximum preto, aby vám samotný herpes „nevyklíčil“.
viacej

Není čaj jako čaj

Vydáno: 20. 03. 2020
Zima v mnohých z nás vyvolává nutkání zalézt do obývacího pokoje, přehodit si přes sebe deku a vychutnávat horký ovocný čaj s medem a citrónem. To vše ideálně u televize. Víme ale, co vlastně popíjíme? Podle jednoduché definice čaje totiž z hrníčku usrkáváme většinou pouze ochucený bylinkový nebo ovocný vývar. Ten však může být v mnohém prospěšnější než klasický čaj.
viacej

Zumba Gold - kouzlo pohybu v každém věku

Vydáno: 19. 03. 2020
V dnešní době nám styl života a móda neustále diktují, že bychom měli být štíhlí, v dobré fyzické kondici a krásní v každém věku. Není to ale jen diktát těchto oblastí, ale pokud chceme být zdraví a dlouho žít, určitě se vyplatí hýbat. Poslední dobou se do popředí dostávají různá pohybová cvičení, ať už je to aerobik, pilates, jóga, cvičení v posilovnách a mnoho dalších. Nesmíme ale zapomenout na trend poslední doby – zumbu.
viacej

Zelenina s obsahom železa nesmie chýbať v jedálničku!

Vydáno: 19. 03. 2020
Železo je jedným z najdôležitejších prvkov v organizme. Nachádza sa hlavne v tmavom a červenom mäse, sušenom ovocí, listovej zelenine, semienkach a obilí. Nedostatkom železa v potrave trpí podľa WHO až 600- 700 miliónov ľudí.
viacej

Komédie, ktoré musíte vidieť!

Vydáno: 19. 03. 2020
Radi by ste si pozreli film s nekomplikovaným dejom, na ktorý sa nemusíte veľmi sústrediť? Máte chuť len tak vypnúť a pri tom sa do sýtosti zasmiať? Nemáte náladu na strieľačky, naháňačky a akčných hrdinov? Chcete sa pozerať na neobyčajné príbehy obyčajných ľudí, ktoré sú mnohokrát veľmi vtipné? V tom prípade si nenechajte ujsť nasledujúce komédie, pri ktorých nezostane ani jedno oko suché- od sĺz smiechu. Vyberáme pre vás najlepšie z najlepšieho...
viacej

Lofoty - malý Nový Zéland

Vydáno: 19. 03. 2020
„Lofoten, never to be forgotten“. Nebo, chcete-li česky, „Lofoty, nikdy nezmizí vám z paměti.“ Tak zní nejčastější motto pohlednic z této úchvatné panenské krajiny na severu Norska, která při prvním pohledu jistojistě omráčí každého.
viacej

Výběr psa není impulzivní záležitost

Vydáno: 19. 03. 2020
Pokud uvažujete o pořízení psa – nejlepšího přítele a spřízněné duše, pak je tento článek právě pro vás. Podle čeho si však vybrat toho nejlepšího společníka?
viacej
 
 
PRIHLÁSIŤ SA REGISTROVAŤ SA
Zvetsit pismo Vychozi velikost pisma Zmensit pismo
Přidejte se k nám na Facebooku Odporučiť známemu