Pošlite nám svoj recept

Jak přírodně bojovat s častými kožními onemocněními

Vydáno: 26. 11. 2017
Různé pupínky či vyrážky zažil ve svém životě asi každý. Tyto problémy sice nejsou nijak životně nebezpečné, ale někdy dokážou pěkně potrápit. Je tedy dobré vědět, co může v případě kožních potíží pomoci a to přírodní cestou.
viacej

Začiatok grilovania

Vydáno: 26. 11. 2017
Aj keď kalendárne sa leto ešte nezačalo, teplé počasie je už v plnom prúde. A spolu s ním prichádzajú mnohé radosti, ktoré sme si museli celú zimu odopierať. Pomaly ale isto sa chodíme kúpať na kúpaliská, prechádzky sa v peknom teplom počasí značne predĺžili, skoro každý deň strávime na záhradke. Okrem toho sa ale začína aj sezóna dobre prepečených klobások a mnohých ďalších grilovaných dobrôt.
viacej

Plastový riad - škodí nám?

Vydáno: 26. 11. 2017
Plasty sú všade okolo nás. V našom každodennom živote by sme si už asi ani nevedeli predstaviť fungovať bez rôznych plastových pomôcok. Okrem iného bývajú z plastu často aj kuchynské pomôcky a nádoby, ako aj poháre, fľaše či dojčenské fľašky. No tieto veci môžu mať vážne zdravotné riziká.
viacej

Istanbul - brána Orientu

Vydáno: 26. 11. 2017
Byzantion, Konstantinopol, Cařihrad. Různé názvy, ale řeč je stále o jednom městě. O nádherné tureckém Istanbulu, který se rozprostírá na dvou kontinentech. K vidění je zde nejenom mnoho zajímavých památek, ale hlavně si tu uvědomíte obrovské rozdíly mezi Evropou a Asií.
viacej

Znovuotevření národního technického muzea v Praze

Vydáno: 26. 11. 2017
Už za týden se opět otevře Národní technické muzeum v Praze. Návštěvníci se mohou těšit na pět expozic, které reprezentují pokrok vědy a techniky v uplynulých staletích.
viacej

Alergia na potraviny: Ovocie a zelenina

Vydáno: 25. 11. 2017
Jesť ovocie a zeleninu je zdravé, o tom niet pochýb. Nie každý si ale tento zdravý luxus môže dovoliť. Ak mu je po zjedení ovocia, alebo zeleniny, nevoľno, má nepríjemné pocity, tráviace ťažkosti, či dokonca sa vyskytnú vyrážky, je načase popremýšľať o návšteve alergológa. Aj ovocie a zelenina sú totižto jej častým vyvolávačom!
viacej

Umelé alebo živé kvety?

Vydáno: 25. 11. 2017
Domov bez kvetín je fádny a chladný. Aké si ale vybrať, je často zložitá otázka. Existuje ich mnoho druhov a typov a to nie len medzi tými živými. Umelé, alebo živé kvety? Otázka, ktorú si dnes dáva mnoho ľudí, keď si zariaďujú byt.
viacej

Brazília - krajina tisíc tvári

Vydáno: 25. 11. 2017
Najväčší štát Južnej Ameriky, Brazília, pokrýva takmer polovicu jej územia. Juhoamerická krajina je známa hlavne pestovaním kávy. O jej kávových plantážach sa dozvedáme nielen z encyklopédii, populárne sú aj v Brazílskych tele novelách.
viacej

Krásy Nizozemska

Vydáno: 25. 11. 2017
Zamýšlíte se také často nad tím, kam byste se chtěli podívat nebo jet na dovolenou? Většina z nás začne jmenovat nejčastěji státy na jihu Evropy, případně státy, které mají spoustu prosluněných pláží a je tam krásně teplo. Někteří z nás ale také rádi objevují zajímavá místa, která nelákají „plážové turisty“, ale milovníky památek, kultury a jiných přírodních krás. A takovým místem je například Nizozemsko. Najdeme zde spoustu zajímavých míst, která stojí za návštěvu.
viacej

Tipy na knižní dárky

Vydáno: 25. 11. 2017
Knihy jsou vděčným dárkem snad pro každého. Potěšíte s ní všechny, od milovníky pohody, kteří si s ní zpříjemní chvilku pohody až po fandy rybaření, kteří v ní najdou spoustu zajímavých rad. Jakými novinkami na knižním trhu můžete potěšit tento rok?
viacej
 
 
PRIHLÁSIŤ SA REGISTROVAŤ SA
Zvetsit pismo Vychozi velikost pisma Zmensit pismo
Přidejte se k nám na Facebooku Odporučiť známemu