Pošlite nám svoj recept

Malování na sklo - způsob jak jednoduše zkrášlit bydlení!

Vydáno: 07. 02. 2019
Představujeme jednoduchou a efektní metodu, jak si zkrášlit okna, zrcadla, ale i sklenice a nádobí. Window coloring neboli malování na sklo!
viacej

Sir Nicholas Winton - zachránce nevinných dětí

Vydáno: 07. 02. 2019
Britský makléř a humanitární pracovník, jehož jméno je známé po celém světě. V roce 1939 totiž zachránil 669 dětí převážně židovského původu před transportem z Československa do koncentračních táborů tím, že jim zajistil odjezd vlakem do Spojeného království. Někdy o něm můžeme slyšet, že je takovým britským Schindlerem.
viacej

Kyselina listová pomůže na depresi

Vydáno: 07. 02. 2019
Kyselina listová neboli vitamín B9 je pro lidský organismus nesmírně důležitá. Je totiž nenahraditelná při produkci červených krvinek. Bez ní by se neuskutečňovala ani výstavba nukleových kyselin, v nichž je uložen náš genetický kód. Je nezbytná také pro růst, opravy a náhrady všech sedmdesáti miliónů buněk lidského těla. A pomáhá i při depresi!
viacej

Autobus, auto, či lietadlo?

Vydáno: 07. 02. 2019
Rozhodli ste sa cestovať alebo ísť na dovolenku na poslednú chvíľu a neviete aký dopravný prostriedok použiť?
viacej

Ako si urobiť čokoládovú penu

Vydáno: 07. 02. 2019
Viete, čo je najobľúbenejšou sladkosťou na svete? Na túto otázku vám odpovie skoro každý rovnako – čokoláda. Vedeli ste však, že pozitívne vplýva na krvný tlak a odporúča sa aj ako preventívny liek proti hypertenzií?
viacej

Cestovinové šaláty

Vydáno: 06. 02. 2019
Cestoviny sú vďačnou surovinou, ktorú možno pripraviť na mnoho spôsobov. Ak hľadáte jednoduché a rýchle recepty, ktoré môžete využiť pri varení obedu či večere v časovej tiesni, nechajte sa inšpirovať...
viacej

Vhodná aj nevhodná letná obuv

Vydáno: 06. 02. 2019
Teplé počasie nás nenúti len meniť oblečenie na čo najľahšie, najvzdušnejšie a pohodlné. Taktiež naše nohy začínajú v teplej a plnej obuvi protestovať, že im je teplo. Preto siahame po variantách, aby aj naše chodidlá mali dostatok vzduchu a priestoru. Je však každá obuv naozaj vhodná?
viacej

Maroko

Vydáno: 06. 02. 2019
Maroko je jednou z najľahších ciest ako prepadnúť kúzlu Orientu. Bývalá francúzska kolónia je mixom africkej, arabskej a európskej kultúry získala suverenitu až v roku 1956. Zatiaľ je pre nás stále nepoznanou krajinou.
viacej

Už podvacáté Velikonoční festival duchovní hudby

Vydáno: 06. 02. 2019
Pokud si chcete vychutnat ztišení před největšími křesťanskými svátky v roce, pak je určitě dobrou volbou návštěva Velikonočního festivalu duchovní hudby v Brně. Ten se uskuteční od sedmnáctého dubna do prvního května.
viacej

Ako si uľahčiť jarné upratovanie

Vydáno: 06. 02. 2019
Slniečko začína hriať, cez deň je príjemne teplo oproti predchádzajúcim mesiacom, operence už tiež čvirikajú čím ďalej tým viac, na prechádzkach je možno viedieť čoraz viac mamičiek s deťmi i zaľúbencov...Neklamný znak toho, že jar je už predo dvermi. A s jarou okrem príjemných zážitkov prichádza aj nepríjemný pocit, že pred Veľkou Nocou treba dať domácnosť do poriadku. Ponúkame vám preto zopár rád, ktorými si upratovanie môžete uľahčiť.
viacej
 
 
PRIHLÁSIŤ SA REGISTROVAŤ SA
Zvetsit pismo Vychozi velikost pisma Zmensit pismo
Přidejte se k nám na Facebooku Odporučiť známemu