Pošlite nám svoj recept

Kde zastal čas: Brhlovce

Vydáno: 22. 06. 2020
Na Slovensku je mnoho miest, v ktorých doslova zastal čas. Dobové obydlia upravené na múzeum či skanzeny...to všetko možno nájsť. Ale históriu, ktorá je ešte doslova živá a funguje rovnako, ako pred stáročiami aj dnes, to sa len tak ľahko nenájde. Tým sú Brhlovce výnimočné.
viacej

Infralampa - liečba svetlom

Vydáno: 22. 06. 2020
V poslednej dobe sa čoraz viac preferuje liečba neinvazívnymi metódami. Biolampa (alebo infralampa) je jednou z takýchto metód. Na základe vysielaného svetelného žiarenia vám dokáže pomôcť s mnohými problémami a to priamo u vás doma.
viacej

Zelenina ze zahrádky či kupovaná?

Vydáno: 22. 06. 2020
Ze všech stran se na nás valí různé reklamy, poučky, lékařské rady a rozličné názory, jak a proč jíst zeleninu a ovoce. Je všeobecně známé, že v zelenině i ovoci jsou důležité látky a vitaminy, které nám pomáhají a doplňují nezbytné živiny. Jakou zeleninu a ovoce ale jíst? Jsou všechny druhy opravdu zdravé?
viacej

Sladkosť z ovsených vločiek

Vydáno: 22. 06. 2020
Ovsené vločky sú zdrojom bielkovín, zdravých tukov, minerálov a vitamínov. Chýba vám vitamín B, vápnik, fosfor, železo alebo chcete zhodiť pár kíl? Zaraďte do svojho jedálnička ovsené vločky!
viacej

Tipy na knižní dárky

Vydáno: 22. 06. 2020
Knihy jsou vděčným dárkem snad pro každého. Potěšíte s ní všechny, od milovníky pohody, kteří si s ní zpříjemní chvilku pohody až po fandy rybaření, kteří v ní najdou spoustu zajímavých rad. Jakými novinkami na knižním trhu můžete potěšit tento rok?
viacej

Babí léto je tady!

Vydáno: 21. 06. 2020
Léto už pomalu ale jistě končí. Letos by možná mnoho z nás řeklo, že to ani to pravé léto nebylo. Ale jak už to tak vypadá, užijeme si teď krásného babího léta. I meteorologové předpovídají docela příznivé předpovědi, takže se možná máme na co těšit.
viacej

Kalifornská vína

Vydáno: 21. 06. 2020
Kalifornie dnes patří mezi nejvýznamnější producenty vína na světě. Není tomu však dávno, co byla vína z této oblasti považována za něco průměrného a všedního. Zlom nastal až po několika anonymních degustacích, kdy kalifornská vína porazila vína evropská a právem si tak získala pozornost milovníků vína z celého světa. Jak prorokoval Ben Truman v roce 1869 v deníku New York Times: „Kalifornie možná není v této chvíli nejoblíbenější vinařskou zemí na světě, nicméně je určitě na cestě se jí stát, a kromě toho se také brzy stane jednou z největších.“
viacej

Helsinki

Vydáno: 21. 06. 2020
Helsinki jsou hlavním a zároveň největším městem i přístavem ve Finsku. Leží na malém půlostrově v centru Finského zálivu a svou historii píší od roku 1550, kdy je založil král Gustav I. Vasa, aby konkurovaly městu Reval (dnešní Talin). Od té doby si prošly mnohými změnami, či už politickými nebo společenskými a teď jsou připraveny ukázat se v plné kráse všem návštěvníkům.
viacej

Galéria mladých nie len pre mladých

Vydáno: 21. 06. 2020
Neďaleko od divadla Andreja Bagara V Nitre sa nachádza vstupná brána do Podhradia, ktorú z jednej strany tvorí žltý palác známi ako Župný dom. Už na ulici pred sebou vám nápisy napovedia, ž v ňom sídli Nitrianska galéria skladajúca sa z viacerých výstavných priestorov. Jeden z nich je však unikátny a na Slovensku celkom nezvyčajný – ponúka priestor novým, mladým začínajúcim študentom.
viacej

Život v harmónií, to je Feng – shuei

Vydáno: 21. 06. 2020
Rok 2010 sa skončil a je teda čas na bilancovanie toho, aký tento rok bol a čo pre nás znamenal. No ešte dôležitejšie je porozmýšľať o roku nastávajúcom a urobiť aspoň zopár predsavzatí týkajúcich sa nášho bývania. Pomôcť nám pri tom môže aj feng-shuei.
viacej
 
 
PRIHLÁSIŤ SA REGISTROVAŤ SA
Zvetsit pismo Vychozi velikost pisma Zmensit pismo
Přidejte se k nám na Facebooku Odporučiť známemu