Pošlite nám svoj recept

Předváděčky aneb Za dárek a oběd dluhy až do smrti?

Vydáno: 10. 08. 2018
Když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají… Jenže pak nejenže nedojde na slíbené dárky, ale vše končí třeba i omezováním osobní svobody, násilím, finančními potížemi či dokonce exekucí. Přesto nemine snad dne, aby se neobjevil někdo další, kdo opět naletěl podivným prodejcům pořádajícím „předváděcí akce“.
viacej

Škola volá- správna desiata pre školákov

Vydáno: 10. 08. 2018
Letné prázdniny sú už naozaj minulosťou, rodičom odpadla starosť, ako naplniť voľný čas svojich ratolestí, no na druhej strane aj začiatok školského roka prináša riešenia závažných otázok.
viacej

Srub - alternativní bydlení za dobrou cenu

Vydáno: 10. 08. 2018
Chcete stavět nebo si koupit dům? Srub je alternativou, která vás přijde nepoměrně levněji. Dokonce i než byt. Sice u nás prozatím nemá tradici, to se však může velice rychle změnit. A pohled na takovou stavbu je skutečně překrásný.
viacej

Roiboos čaj vhodný pre cukrovkárov

Vydáno: 10. 08. 2018
Roiboos je čajom pochádzajúcim z južnej Afrike, ktorý si za posledné roky získal v našich zemepisných končinách veľkú obľubu. Odporúča sa ako skvelý preventívny liek proti mnohým chorobám, alergiám a iným zdravotným ťažkostiam, vďaka čomu si získal pozornosť lekárov a vedcov, ktorí hľadajú a ozrejmujú jeho široké blahodárne účinky na náš organizmus. V posledných rokoch sa o ňom často dozvedáme ako o čaji vhodnom pre diabetikov. Prečo je tomu tak?
viacej

Chorvatsko - oblíbené místo pro dovolenou

Vydáno: 10. 08. 2018
Každý rok se do této přívětivé země vydávají tisíce turistů z celého světa. Stejně tak Češi, u kterých Chorvatsko představuje ideální místo na dovolenou. Čisté moře, „počeštěné“ oblasti, temperamentní a společenští Chorvaté, dobré jídlo – i to mohou být právě ty důvody, díky kterým se do Chorvatska pravidelně vrací mnoho českých nadšenců.
viacej

Hand made domov II.

Vydáno: 09. 08. 2018
Radi tvoríte a chcete si svojimi výrobkami skrášliť vlastný domov? Chcete vedieť, ako vyrobiť originálne kúsky, ktoré už nikto iný nedostane kúpiť v obchode? Ako priniesť do vášho domu kus samého seba?
viacej

Nadmerné potenie

Vydáno: 09. 08. 2018
Nadmerné potenie alebo hyperhidróza je stav, keď telo produkuje oveľa viac potu ako je nutné. Ľudia trpiaci touto poruchou sú celý život obmedzovaný, nemôžu si dať oblečenie aké chcú, neustále sa kontrolujú...Čo môže pomôcť a zlepšiť kvalitu života nadmerne potiacich sa?
viacej

Chorvatsko v kuchyni

Vydáno: 09. 08. 2018
Chorvatsko je oblíbená letní destinace nejen většiny Čechů, ale i Poláků, Němců, Maďarů a dalších národů Evropy. Většina turistů ale málokdy ochutná místní kuchyni a raději se živí hotelovou či domácí stravou. Tento trend je však velkou chybou a ti návštěvníci Chorvatska, kteří neochutnají alespoň jeden domácí pokrm jsou o hodně ochuzeni!
viacej

Remarque - spisovatel a hrdina

Vydáno: 09. 08. 2018
Vlastním jménem Erich Paul Remark se narodil 22. června 1898 v Osnabrücku Anně Marii a Franzovi. Studoval v Münsteri, kde ho roku 1916 potkala událost, která mu navždy změnila život. Jako osmnáctiletý šel dobrovolně bojovat do první světové války. Odešel na západní fronut, kde by vážně poraněn a zbytek války strávil v lazaretu v Duisburgu.
viacej

Listy pre Júliu

Vydáno: 09. 08. 2018
Verona. Verím, že Vám skorej ako známa česká skupina napadlo mesto na severe Talianska. Anglický dramatik William Shakespeare do neho zasadil dej svojej slávnej tragédie Rómeo a Júlia. Odvtedy je Verona spájaná s osudom týchto dvoch mladých zaľúbencov.
viacej
 
 
PRIHLÁSIŤ SA REGISTROVAŤ SA
Zvetsit pismo Vychozi velikost pisma Zmensit pismo
Přidejte se k nám na Facebooku Odporučiť známemu