Pošlite nám svoj recept

Záverečná pre Harryho Pottera

Vydáno: 15. 10. 2019
Epizódy o mladom čarodejníkovi Harrym sa dočkali svojho finále. Osudy Harryho sa odohrávali v siedmych epizódach, aby napätia nebolo málo záverečná siedma epizóda je rozdelená na dve časti. Obe predstavujú celovečerné filmové hity, do kín lákajú zástupy Potterových fanúšikov.
viacej

Čo je to sclerosis multiplex?

Vydáno: 15. 10. 2019
V súčastnosti sa v našej spoločnosti objavuje veľmi často. Nečudo. Stále sa zvyšujúce psychické aj fyzické nároky, ktoré sú na človeka kladené ju priam privolávajú. Práca pod stresom, nesprávna životospráva, nedostatok pohybu, psychické vypätie môžu spustiť autoimunitne prebiehajúci proces sclerosis multiplex. Ako sa prejavuje? Ako s ňou treba bojovať a dosiahnuť zlepšenie stavu? Ako sa správať, pokiaľ sa u príbuzného toto ochorenie objavilo?
viacej

Základní informace pro dovolenou v Bulharsku

Vydáno: 15. 10. 2019
Každý, kdo rád v rámci dovolené zavítá k moři, už určitě někdy navštívil oblíbené Chorvatsko. A pokud ne, uvažoval o tom. Další dobrou variantou, které rychlým tempem vzrůstá obliba, je Bulharsko, kam míří turisté nejen z Česka či Slovenska. Jestliže patříte k těm, co se nechali na tuto oblast nalákat, pak vám tento článek přinese užitečné základní informace, co na své dovolené určitě upotřebíte.
viacej

Mlsání na Sv. Valentýna

Vydáno: 15. 10. 2019
Svátek sv. Valentýna = svátek zamilovaných – někým oblíbený, někým zatracovaný. Bylo o něm již hodně napsáno a řečeno a každý má na něj svůj názor. O svátku jako takovém si dnes můžete přečíst v jiném článku na těchto stránkách. Tento článek zaměříme na jídlo, neboť ne nadarmo se říká „láska prochází žaludkem“. Pokud chcete svému příteli, manželovi nebo třeba jen kamarádovi připravit něco dobrého a udělat si příjemný den, nechte se inspirovat pár recepty, které zaručují úspěch.
viacej

Nie je mikrovlna ako mikrovlna

Vydáno: 15. 10. 2019
Ešte pár rokov dozadu by ste si vyberali skôr medzi farbou, ako ich funkciami. Nanajvýš ponúkali možnosť grilovania, nie vždy však dosahovali požadovanú kvalitu. Rokmi sa ale vyvíjali rovnako, ako všetka elektronika. Dnes si už okrem farby a veľkosti môžete vybrať medzi mnohými druhmi mikrovlniek. Viete, aká sa hodí práve vám?
viacej

Zajímavé výlety po Jihomoravském kraji

Vydáno: 14. 10. 2019
Začíná být pomalu sychravé podzimní počasí, ale to nám nemusí bránit v poznávání krás naší země. Nabízí se spousta míst, která můžeme navštěvovat i v chladnějších dnech začínajícího podzimu.
viacej

Upírska mladosť

Vydáno: 14. 10. 2019
Zistiť, že vaša tvár postupne stratila všetku svoju pružnosť a mladistvý vzhľad je veľmi bolestivé. Výhodou však je, že žijeme v dobe, ktorá si dokáže hravo poradiť takmer so všetkým. Na to, aby ste pleti vrátili sviežosť, žiarivosť a pôvodný vzhľad už nemusíte dlho čakať! Stačí sa objednať na Vampire facelift a vlastnou krvou si prinavrátite stratené. Ako to funguje? V čom sú výhody a nevýhody tejto metódy? Koľko vás zákrok bude stáť a ako dlho vydrží jeho efekt?
viacej

Delikátní cheesecake z českých ingrediencí

Vydáno: 14. 10. 2019
Ke kávě patří zákusek. V kavárnách často přechází při pohledu na vitríny zrak a sbíhají se sliny na všechny výstavní pochoutky. Připravte si takovou dobrotu i doma!
viacej

Rozžiarte si domov

Vydáno: 14. 10. 2019
Páliť sviečky počas rôznych sviatkov je pre mnohých z nás pravidlom. Nakupujeme adventné sviečky, sviečky do ikebany, rôzne série, pretože práve ony sa podieľajú na vytváraní pravej sviatočnej atmosféry. Naopak v lete môžu byť dobrým pomocníkom proti komárom.
viacej

Folklor jižní Moravy - Slovácký verbuňk

Vydáno: 14. 10. 2019
Jižní Morava je známá nejen pro své víno, ale také tradice, jež jsou v tamních vesnicích patrné na každém kroku. V sezóně, kdy se brány kraje otevírají turistům dokořán, se tu rozhodně nudit nebudete.
viacej
 
 
PRIHLÁSIŤ SA REGISTROVAŤ SA
Zvetsit pismo Vychozi velikost pisma Zmensit pismo
Přidejte se k nám na Facebooku Odporučiť známemu