Pošlite nám svoj recept

Novinky v kvetinástve: Gelové guličky

Vydáno: 19. 02. 2021
Čo viac skrášli domácnosť, ako čerstvé kvety alebo rastlinky? Určite aj kvetináč či váza, v ktorej sú naaranžované. Či už sa rozhodnete upraviť ich sami, alebo to necháte na profesionálov v kvetinárstvach, je len na vás. Poznáte ale posledný, trochu nezvyčajný trend pri aranžovaní kvetín?
viacej

Festival divadelních škol Encounter

Vydáno: 19. 02. 2021
Příznivcům divadla jistě neunikla akce Encouneter, která pravidelně přivádí do Brna divadelní soubory z různých koutů světa. Jedná se sice o studentskou akci, i tak ale rozhodně zaslouží pozornost.
viacej

V Austrálii u protinožcoch

Vydáno: 19. 02. 2021
Medvedík koala, eukalyptové stromy, krajina protinožcov, tieto základné indície si mnohí Európania vybavia, keď sa hovorí o Autrálii. Najmenší svetadiel leží medzi Indickým a Tichým oceánom, situovaný je na južnej pologuli. Svetadiel pozostáva s pevniny, patrí k nemu aj Tasmánia s Novou Guineou.
viacej

Liečime sa ovocím

Vydáno: 19. 02. 2021
Ovocie by malo byť spolu zo zeleninou na našom jedálničku každý deň. Ruku na srdce – koľko surovej zeleniny alebo ovocia denne skonzumujete? Skúste sa na ovocie pozerať ako na liek a zaraďte ho do svojho každodenného jedálnička.
viacej

Hraška

Vydáno: 19. 02. 2021
Chcete do svého jídelníčku zařadit více zdravých surovin? Určitě začněte především se zeleninou, ale neměli byste zapomenout ani na luštěniny. Takovou trošku jinou formou, jak zkonzumovat luštěniny, je zkusit hrašku.
viacej

Elektronické knihy

Vydáno: 18. 02. 2021
Technika a digitalizácia vládne svetom. Ovládla už literatúru. Čoraz častejšie sa stretávame s pojmom elektronická kniha. Čo to vlastne elektronická kniha je a ako sa líši od klasickej papierovej verzie kníh? Čítajte nasledujúce riadky a dozviete, kde si môžete elektronické knihy zadovážiť a ako si ich môžete prečítať napr. pri cestovaní, ak sa vám nechce so sebou nosiť notebook.
viacej

Dovolenka s poistením

Vydáno: 18. 02. 2021
Dovolenková sezóna je v plnom prúde. Skôr ako sa vyberieme za oddychom čaká nás niekoľko povinností. Po zvolení cieľovej destinácie a výbere vhodného termínu prichádzajú na rad ďalšie vybavovačky.
viacej

Melounové osvěžení

Vydáno: 18. 02. 2021
Meloun je oblíbeným letním osvěžením a pro svoji chuť se často používá jako přísada do různých letních koktejlů. Věděli jste ale, že se meloun může stát i chutným předkrmem či dokonce hlavním chodem?
viacej

Masáž lávovými kameňmi

Vydáno: 18. 02. 2021
Masáž je založená na striedaní dvoch extrémov - tepla a chladu. Masíruje sa okrúhlymi bazaltovými kameňmi, zohriatymi na teplotu až 70ºC, i studenými mramorovými kameňmi.
viacej

Co je scrapbook?

Vydáno: 18. 02. 2021
To, co se ještě před pár lety zdálo být nudnou praxí v uchovávání vzpomínek, nahradily hravě digitální fotografie. A co nahradí je? Nic nového ani technicky vymoženého to není. Vše se vrací zpět a to i trendy a styly v ohledu fotoalb – říká se jim teď scrapbook!
viacej
 
 
PRIHLÁSIŤ SA REGISTROVAŤ SA
Zvetsit pismo Vychozi velikost pisma Zmensit pismo
Přidejte se k nám na Facebooku Odporučiť známemu