Pošlite nám svoj recept

Když je zahrada na střeše

Vydáno: 13. 06. 2018
Střešní zahrady - známe je také pod názvem zelené střechy anebo zatravněné střechy. Přestože jsou oblíbené zejména v zahraničí, postupně si získávají na popularitě i v naší zemi. A důvodů, proč si takovou střešní zahradu pořídit, se najde hned několik - nepochybně se jedná o svěží estetický prvek Vašeho domu, avšak praktické využití hraje taktéž velmi významnou roli. Střešní zahrada plní mimo jiné funkci tepelné a zvukové izolace a chrání Vaši střechu před vnějšími vlivy a následným poškozením.
viacej

Dovolenka s poistením

Vydáno: 13. 06. 2018
Dovolenková sezóna je v plnom prúde. Skôr ako sa vyberieme za oddychom čaká nás niekoľko povinností. Po zvolení cieľovej destinácie a výbere vhodného termínu prichádzajú na rad ďalšie vybavovačky.
viacej

Jar v Divadle Andreja Bagara v Nitre

Vydáno: 13. 06. 2018
Okrem jari sa začína aj mnoho iného – rôzne sezóny, začínajú sa nové akcie a ľuďom sa v lepšom počasí otvárajú aj možnosti vycestovať za zábavou a kultúrou. Jedno z možností, kam zájsť, môže byť aj Divadlo Andreja Bagara v Nitre, ktoré má čo ponúknuť naozaj každému.
viacej

Ako na jazvy?

Vydáno: 13. 06. 2018
V priebehu života sa väčšina z nás dopracuje k malej či väčšej jazve. Je jedno, či ju spôsobil úraz, operácia, alebo zle zahojená kožná choroba. Jazvy jednoducho nevyzerajú pekne a najradšej by sme sa ich zbavili. Aj keď to tak úplne nejde, existujú prostriedky, ako ich výzor zlepšiť. Správna starostlivosť o jazvy totiž nemá len estetický efekt, prvoradým by malo byť pre nás to, že pokožke okolo jazvy vrátime aspoň časť pôvodnej elasticity.
viacej

Nízkotučné jedlá

Vydáno: 13. 06. 2018
Už je dávno po sviatkoch, po všetkých tých zjedených zákuskoch, koláčoch a ostatných dobrôt. Ak aj vám skočila ručička na váhe trochu viac doprava, ako by ste chceli, nezúfajte. Nedržte kruté diéty, zhadzujte nadbytočné kilogramy s rozumom. Je viacero možností, jednou z nich je znižovanie množstva tuku, ktoré prijímame.
viacej

Migrénu mohou lékaři i operovat

Vydáno: 12. 06. 2018
Nesnesitelné bolesti hlavy, zvracení, absolutní apatie a neschopnost udržet vůbec otevřené oči. Každý, kdo byť je jedinkrát v životě zažil útok migrény, ví, o jak nepříjemné onemocnění jde. Málokdo však už ví, že i migréna jde v některých případech operovat.
viacej

Nejlepší vafle

Vydáno: 12. 06. 2018
Možná máte vafle zafixované jako typicky zimní dobrotu. Vězte ale, že i letní variace jsou skvelé. Co třeba s ovocem a zmrzlinou?
viacej

Vatikán není jen nejmenší stát světa

Vydáno: 12. 06. 2018
Vatikán je především znám jako sídlo papeže a zároveň také jako nejmenší stát na světě. Dokážete o něm říct ještě něco dalšího nebo si raději necháte poradit z následujících řádků?
viacej

Kvety v plechovke

Vydáno: 12. 06. 2018
Začína sa prvý jarný mesiac, ale počasie ešte ku kvietkom nie je najpríťažlivejšie. Vykukujú už snežienky a v kvetinárstvach začínajú núkať kvetináčové narcisy či hyacinty, tým však chýba čaro „vypestovania si sami“. Čo by vás mohlo zaujať, poteší aj ako originálny darček – kvetiny v plechovke.
viacej

Adina Mandlová - hvězda z největších

Vydáno: 12. 06. 2018
Letos tomu bude 20 let, co zemřela velká osobnost stříbrného plátna – Adina Mandlová. Byla hvězdou své doby, její jméno spolehlivě plnilo sály nejen pro nesporný talent, kterým herečka disponovala, ale také pro její bouřlivý osud plný zvratů. Ten z ní, spolu s padesátkou filmů, udělal osobnost, na níž se jen tak nezapomene.
viacej
 
 
PRIHLÁSIŤ SA REGISTROVAŤ SA
Zvetsit pismo Vychozi velikost pisma Zmensit pismo
Přidejte se k nám na Facebooku Odporučiť známemu