Pošlite nám svoj recept

The King of Rock \'n\' Roll

Vydáno: 17. 10. 2019
Kráľ alebo inak kráľ rock and rollu sú dve najznámejšie prezývky významného a úspešného amerického speváka a herca Elvisa Presleyho.
viacej

Plávajúce mesto - realita, či sen?

Vydáno: 17. 10. 2019
Zamýšľali ste sa nad tým, že niekedy budete žiť alebo strávite dovolenku na ostrove, ktorý vytvorili ľudia? Vzhľadom na to, že sa čím ďalej viac dvíha hladina oceánov, vedci a architekti spojili svoje sily. Snažia sa nájsť cestu, ktorá by zabezpečila ďalšiu existenciu obyvateľov najviac ohrozených ostrovčekov a ostrovov v oceánoch. Ak by sa náhodou naplnil predpokladaný scenár, vedzte, že riešenie je už pripravené.
viacej

Farby v obývačke

Vydáno: 17. 10. 2019
Obývačka je dámou nášho domova a mala by mať svoj vlastný štýl. Dopomôcť k tomu môže aj farba, ktorou ju vymaľujete. Keďže v obývačke trávime väčšinu času, je vhodné byť dôsledný pri výbere farby a úroveň určitého experimentu a odvahy je tu žiaduca.
viacej

Tetovanie obočia

Vydáno: 17. 10. 2019
Rozmýšľali ste niekedy o trvalom zvýraznení svojho obočia? Ak o tom náhodou stále uvažujete, predstavíme vám postup, akým sa tetovanie obočia prevádza, ako ho správne ošetriť a udržiavať.
viacej

Zdravé bambusové výhonky

Vydáno: 17. 10. 2019
Chcete zkusit něco nového z asijské kuchyně? Tak proč ne třeba bambusové výhonky. Křupavé tyčinky lze použít do polévek, hlavních jídel i salátů.
viacej

Krásné lázeňské město na srdce - Poděbrady

Vydáno: 16. 10. 2019
Krásné lázeňské jméno na břehu řeky Labe, ve kterém je řada kulturních i sportovních možností. Tak lze ve zkratce popsat Poděbrady.
viacej

Zemiaky na rôzne spôsoby

Vydáno: 16. 10. 2019
Zemiaky obsahujú vysoké množstvo karotenoidov. Sú to rastlinné zložky schopné likvidovať a odstraňovať z tela bunky narušené každodenným negatívnym vplyvom vonkajšieho prostredia. Rovnako pomáhajú telo zbavovať buniek opotrebovaných náročným fyzickým tréningom.
viacej

Záhrada na streche

Vydáno: 16. 10. 2019
Mnohí tie zábery poznajú s rôznych zahraničných filmov – romantická scéna zapadajúceho slnka a pár stojaci na streche, okolo nich malé stromčeky, kvety, kríčky... Strešné záhrady majú naozaj svoje veľké čaro. Vyžadujú si však aj dostatočnú údržbu a nie každá strecha je pre ne vhodná.
viacej

Nové knihy - nová inspirace

Vydáno: 16. 10. 2019
Všichni kolem v dnešní době neustále dokola opakují, že nemají na nic čas, nestíhají a jsou neustále zaneprázdnění. Každý pouze sedí u počítače, vyhledává vše na internetu a o nic jiného se moc nezajímá. A knihy jsou u mnoha lidí v jejich žebříčku na velmi hlubokém místě. Ale právě v knihách mnohdy nalezneme zajímavé věci a příběhy, které jsou příjemným odreagováním od běžného shonu života.
viacej

Roiboos čaj vhodný pre cukrovkárov

Vydáno: 16. 10. 2019
Roiboos je čajom pochádzajúcim z južnej Afrike, ktorý si za posledné roky získal v našich zemepisných končinách veľkú obľubu. Odporúča sa ako skvelý preventívny liek proti mnohým chorobám, alergiám a iným zdravotným ťažkostiam, vďaka čomu si získal pozornosť lekárov a vedcov, ktorí hľadajú a ozrejmujú jeho široké blahodárne účinky na náš organizmus. V posledných rokoch sa o ňom často dozvedáme ako o čaji vhodnom pre diabetikov. Prečo je tomu tak?
viacej
 
 
PRIHLÁSIŤ SA REGISTROVAŤ SA
Zvetsit pismo Vychozi velikost pisma Zmensit pismo
Přidejte se k nám na Facebooku Odporučiť známemu