Pošlite nám svoj recept

Barum Rally Zlín - podívaná pro všechny

Vydáno: 13. 07. 2019
Přemýšlíte, čím si zpestřit závěr prázdninových měsíců? Máte rádi rychlá auta? Pak mám pro vás výborný tip na konec léta.
viacej

Slovinské hory

Vydáno: 13. 07. 2019
Většina Čechů když vyrazí na turistiku do hor, tak míří na Slovensko, do Rakouska či Itálie. Věřte ale, že krásné hory se nachází i v malé zemi na jihu – Slovinsku.
viacej

Prečo nejfajčiť

Vydáno: 13. 07. 2019
Aj napriek tomu, že fajčenie je najrozšírenejším zlozvykom, percento ľudí, ktorí holdujú tejto neresti neklesá.
viacej

Úklid může být díky robotickému vysavači velmi příjemnou záležitostí

Vydáno: 13. 07. 2019
Robotické vysavače vtrhly i na český trh s moderními domácími pomocníky a těší se stále větší oblibě. Důvodem může být mimo jiného i to, že usnadňují úklid, který je mnohdy nepříjemnou a zdlouhavou záležitostí, co může zbytečně vyvolávat špatnou náladu. Péči o domácnost si lze mnoha způsoby zpříjemnit a ulehčit. Jak na to jdou tyto plně automatické a inteligentní vysavače?
viacej

Připravte si domácí vánoční likéry!

Vydáno: 13. 07. 2019
Pokud si rádi připravujete domácí pochoutky, tyto návody budou právě pro vás. Snadné a přitom netradiční recepty na lahodné likéry potěší nejen při večerním posezení, ale také se mohou stát sladkým dárkem pro blízké. Vynecháme tentokrát klasický a notoricky známý vaječný likér. Připravíme si méně známé, avšak chutí nikterak horší dobroty. Co patří k Vánocům více než vůně perníčků?
viacej

Otto a Jiří Bubeníčkovi - zrozeni pro tanec

Vydáno: 12. 07. 2019
Bratři Bubeníčkovi se narodili v roce 1974 do české cirkusové rodiny. Nějakou dobu oba v cirkuse působili, avšak po čase vystřídala šapitó taneční konzervatoř v Praze. Netrvalo dlouho a bratři dostali nabídku na angažmá v hamburském baletu, kde se jim velmi dařilo a odstartovali zde svoji hvězdnou kariéru. V současnosti jsou populární po celém světě a při pohledu na jejich vystoupení se všem v sále tají dech.
viacej

Zázračné chute s arašidovým maslom

Vydáno: 12. 07. 2019
Vďaka globalizácii a otvorenému trhu sa na pulty našich potravín dostali aj mnohé exotické potraviny. Nemám na mysli len ovocie či zeleninu rôznych tvarov a chutí z krajín, ktoré na mape nájdeme len ťažko. Ak by sme chceli nájsť pôvod tejto potraviny, stačilo by nám zapnúť ktorýkoľvek americký film či seriál. Rovnako hojne sa konzumuje aj v Británii, kde si ho s obľubou natierajú na raňajky na pečivo – arašidové maslo.
viacej

Olivový čaj

Vydáno: 12. 07. 2019
Už od antických časov sa plody olivovníka využívali ako potravina, drevom sa kúrilo a listy sa používali pri liečení chorôb.Olivy, ktoré sa považujú za jedny z najstarších jedlých plodín poznáme už 5 až 7 tisíc rokov, pochádzajú z Kréty. Rýchlo sa rozšírili do Egypta, Grécka, Palestíny a Malej Ázie.
viacej

Rozprávkové Bojnice

Vydáno: 12. 07. 2019
Rieka Nitra preteká mnohými malebnými mestami Slovenska, jedno z nich však má svoje výrazne špecifické postavenie. Spája sa v ňom dlhá história, liečivé pramene a bohatá kultúra. Je to mesto, ktoré si nezameníte so žiadnym iným pre jeho typickú dominantu – zámok s výraznými vežami. Pokiaľ sa prechádzate jeho uličkami, cítite sa naraz v dobe minulej a zároveň súčasnej. Bojnice majú svojím návštevníkom skutočne čo ponúknuť!
viacej

Máte dostatok miesta?

Vydáno: 12. 07. 2019
Aj vás trápi problém, že máte malý byt a nemôžete sa v ňom hýbať alebo naopak ani vo dvojposchodovom dome nemáte kam uložiť návštevu na noc? Nezúfajte, dá sa to hravo vyriešiť.
viacej
 
 
PRIHLÁSIŤ SA REGISTROVAŤ SA
Zvetsit pismo Vychozi velikost pisma Zmensit pismo
Přidejte se k nám na Facebooku Odporučiť známemu