Pošlite nám svoj recept

Inteligentní domácnost není už jen fikce!

Vydáno: 31. 07. 2018
Tak zvanou inteligentní domácnost už nemusí být jen sci – fi z amerických filmů. Domácnost, kde za vás leccos zařídí přístroje ovládané třeba z druhé půlky zeměkoule, si můžete zařídit i vy!
viacej

More, či hory? To je večná dilema

Vydáno: 31. 07. 2018
Aj vy patríte k dovolenkárom, ktorí sa do poslednej chvíle nevedia rozhodnúť, či sa vyberú do hôr alebo k moru? Radi by ste si užili vylihovanie na pláži ale i turistiku v zelených horách? Čo je lákavejšie? Ranný zber mušlí vyplavených na breh, či hľadanie húb vo voňavých lesných zátišiach? Ako si správne vybrať tak, aby boli naplnené vaše dovolenkové očakávania a neoľutovali ste svoj výber?
viacej

Výstavisko Agrokomplex

Vydáno: 31. 07. 2018
Mesto pod Zoborom je dlhé roky známe vďaka výstavisku Agrokomplex. Prvá výstava sa tu konala už v roku 1974. Na ploche 143 hektárov sa nachádza 17 výstavných pavilónov. Prvé výstavy boli zamerané na zvýšenie účinnosti propagácie rezortu poľnohospodárstva. Dnes na Agrokomplexe nevystavujú len poľnohospodári, ale počas roku sa tu koná niekoľko rôzne tematicky zameraných veľtrhov. Aj vďaka výstavám do Nitry prichádza každoročne množstvo turistov.
viacej

Brokolica

Vydáno: 31. 07. 2018
Brokolica je hlúbovitá zelenina podobná karfiolu svojím tvarom. Farbou môže skorej odpudzovať, ale naozaj len ňou, pretože chutí skvelo.
viacej

Astma striehne v každom veku

Vydáno: 31. 07. 2018
Poznáte niekto ten ťaživý pocit na prieduškách doprevádzaný sťaženým dýchaním a návalmi piskľavého kašľa? Ak áno, s najväčšou pravdepodobnosťou tiež patríte do početnej skupiny ľudí, ktorí musia so svojím dychom pravidelne zápasiť. Raz je dobre, inokedy sa nedá spraviť ani rýchlejší krok...Tom tkvie zákernosť astmy.
viacej

Laserová depilácia

Vydáno: 30. 07. 2018
Laserová depilácia je metóda používaná na odstránenie nežiadúceho ochlpenia na tele pomocou laserového lúča. Laserový lúč sa po prechode kožou mení na tepelnú energiu. Táto tepelná energia má devastačný účinok na vlasovú cibuľku pričom nespôsobuje zmeny v okolitom tkanive. Ide o bezbolestný zákrok s vysokou účinnosťou, trvajúci 10 min - 1 hod podľa lokalizácie a hustoty ochlpenia.
viacej

Exotický raj: Srí lanka

Vydáno: 30. 07. 2018
Raj na zemi, obrovská exotická záhrada s najrôznejším rastlinstvom a exotickým zvieratami. Takto vykresľujú ostrovný štát cestovné kancelárie a tí, ktorí Srí lanku už navštívili.
viacej

S nožmi na nože v záhrade

Vydáno: 30. 07. 2018
Keď sa povie nôž, každému sa predovšetkým vybaví kuchyňa, varenie a jedenie. Ale s nožmi na nože môžete byť aj na záhrade – keď sa vytupia v práve tej najmenej hodnej chvíli – napríklad keď chcete skrotiť bujnejúce kríky či zaštiepiť strom. Treba zháňať nože nové, alebo si môžete pomôcť ich zabrúsením?
viacej

Židovský pesach

Vydáno: 30. 07. 2018
Křesťany čekají v následujícím týdnu nejvýznamnější svátky v roce – Velikonoce. V přibližně stejné době Židé slaví svátek Pesach. Ten přináleží k patnáctému dnu měsíce Nisanu 2448 židovského letopočtu.
viacej

Pochoutky Slovenska – jedinečné sýry

Vydáno: 30. 07. 2018
Kuchyně našich východních sousedů je proslulá především výbornými bryndzovými haluškami. Podobně proslulé jsou také tři druhy sýrů - slovenský oštiepok, parenica a oblíbené korbáčiky.
viacej
 
 
PRIHLÁSIŤ SA REGISTROVAŤ SA
Zvetsit pismo Vychozi velikost pisma Zmensit pismo
Přidejte se k nám na Facebooku Odporučiť známemu