Pošlite nám svoj recept

Agresívne a neagresívne čistiace prostriedky

Vydáno: 21. 05. 2019
Udržať domovy čisté dá vždy veľkú námahu. Na pomoc preto siahame po rôznych saponátoch, mydlách a dezinfekčných prostriedkoch, ktorých zloženie je nám často cudzie. Vieme len, že by sme mali s nimi zaobchádzať v rukaviciach a vetrať. Musia však byť všetky čistiace prostriedky pre nás také agresívne?
viacej

Hand made domov

Vydáno: 21. 05. 2019
Radi tvoríte nové veci? Chcete sa po namáhavej práci odreagovať? Uprednostňujete originálne kúsky doplnkov a nábytku pred niečím, čo nájdete v každom dome? Čo tak využiť svoje schopnosti na to, aby ste zveľadili svoj domov vlastnoručne vyrobenými vecami? Čo všetko sa dá vyrobiť? Aký materiál môžete na to použiť? Inšpirujte sa a tvorte
viacej

Letní Shakespearovské slavnosti 2011 se kvapem blíží!

Vydáno: 21. 05. 2019
Kdo by neznal největšího dramatika všech dob a jeho nadčasové hry? V dnešní době už asi málokdo. Možná ale patříte mezi ty, kteří znají Shakespearova dramata pouze ze školních lavic a povinné návštěvy divadla. Tomuto může být konec už toto léto – začínají totiž Letní Shakespearovské slavnosti 2011!
viacej

Sladkosť z ovsených vločiek

Vydáno: 21. 05. 2019
Ovsené vločky sú zdrojom bielkovín, zdravých tukov, minerálov a vitamínov. Chýba vám vitamín B, vápnik, fosfor, železo alebo chcete zhodiť pár kíl? Zaraďte do svojho jedálnička ovsené vločky!
viacej

El camino - cesta sebepoznání a odvahy

Vydáno: 21. 05. 2019
Santiago de Compostela je malým kouskem téhle planety, který navštěvují poutníci a cestovatelé z celého světa. Někteří z nich hledají Boha, jiní klid a možnost přemýšlet o svém životu, další si chtějí jenom vychutnat krásy Španělska, přírodu, poznat kulturu a místní lidi. Ať už je cíl těchto odvážlivců jakýkoliv, jedno je spojuje - cesta, po které všichni dennodenně kráčí.
viacej

Los Angeles - centrum filmového priemyslu a zábav

Vydáno: 20. 05. 2019
Los Angeles je druhé najväčšie mesto USA a najväčšie mesto v štáte Kalifornia. Vyznačuje sa suchým a slnečným počasím. Ak by ste sa sem presťahovali, zažijete až 325 slnečných dní do roka.
viacej

Jaké jsou léčivé účinky kopřivy?

Vydáno: 20. 05. 2019
Kopřivy netěší nikoho, kdo do nich omylem zahučí při procházce v přírodě, na druhé straně je to zeleň, která v sobě ukrývá mnohá zdravá tajemství. Již naše prababičky vařily čaj z kopřiv, dnes není výjimkou, když je kopřiva přídavkem do zdravého zeleninového salátu. Co jsou kopřivy zač a s čím nám mohou úspěšně pomáhat?
viacej

Na co jít letos do kina?

Vydáno: 20. 05. 2019
Už za necelé dva týdny bude mít premiéru film Odcházení, který režíroval bývalý prezident Václav Havel. V letošním roce se filmový milovníci mohou těšit také na historický snímek Lidice či na poslední díl série o kouzelníkovi Harry Potterovi.
viacej

Varíme a pečieme s alkoholom

Vydáno: 20. 05. 2019
Akohol pri varení a pečení môže obohatiť vaše dobroty. Nebojte sa a vyskúšajte pridať k tradičným ingredienciám aj pár deci vášho obľúbeného akoholického nápoja.
viacej

Relaxovat v sauně? Klidně i doma!

Vydáno: 20. 05. 2019
Saunování je dokonalou relaxací pro tělo i ducha. Už po celé generace je známo, že pobyt v sauně má na lidský organismus blahodárný vliv. Pro případ, že neradi navštěvujete veřejné sauny tu máme jeden typ – zařiďte si saunu doma!
viacej
 
 
PRIHLÁSIŤ SA REGISTROVAŤ SA
Zvetsit pismo Vychozi velikost pisma Zmensit pismo
Přidejte se k nám na Facebooku Odporučiť známemu